Norton 360 Türkçe İndir Popüler Antivirüs ve Güvenlik Programı

Norton 360 Türkçe İndir Popüler Antivirüs ve Güvenlik Programı

LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu1 MB
ÜreticiNorton
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi3 sene önce

Windows PC için Komple Antivirüs Programı

Norton 360 yeni adıyla Norton Security 1 aylık ücretsiz deneme sürümü olarak sunulan bir antivirüs ve İnternet güvenlik programdır. Norton İnternet’de herhangi bir siteye gitmek isterken eğer güvenli değilse sizi hemen uyarmakta. Herhangi bir saldırı olursa bunları engellemekte ve bunları rapor halinde size sunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

norton-360-turkce-indir-populer-antivirus-ve-guvenlik-programi

Norton 360, bilgisayarınızın her zaman güvenli ve emin olmasını sağlamak için birlikte çalışan bir takım gelişmiş araçlar ve yardımcı programlarla birlikte gelir. Dahili güvenlik duvarı, tüm bağlantıları ele geçirip doğrulayarak, saldırı girişimleri engelleyerek ve indirilen dosyaların güvenliğini sağlayarak bilgisayarınıza ek bir güvenlik katmanı eklemektedir.

Ağ güvenliği haritası görüntüleme, görev zamanlaması, yüksek kaynak kullanımı uyarıları, güç tasarrufu ve sessiz mod, yedekleme ve çevrimiçi depolama kullanarak geri yükleme, bu uygulamayla birlikte gelen diğer avantajlardır.

İnceleme Sonucu

Antivirüs programları arasında en iyiler arasında yer alan Norton % 100 güvenlik ve cihazınızı antivirüssüz kullanım garantisi vermektedir.

PC’niz virüsler, çevrim içi tehditler, kimlik hırsızlığı ve finansal dolandırıcılık tekliflerine karşı korunurken, akıllı telefonunuz ve tabletiniz kayıp ve mesajlarınıza, kişilerinize ve fotoğraflarınıza istenmeyen erişim gibi gizlilik endişelerine karşı güvendedir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
367 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.