Nokia Software Recovery Tool İndir (Nokia Yazılım Kurtarma Aracı)

Nokia Software Recovery Tool İndir (Nokia Yazılım Kurtarma Aracı)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu18.2 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows için Ücretsiz Nokia Telefon Yazılımlarını Güncelleme ve Kurtarma Programı

Nokia cihazınızda karşılaşabileceğiniz tüm yazılım sorunlarını düzeltin ve bu basit ve kolay kullanımlı yardımcı programın yardımıyla güncellemeleri kurabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Nokia Yazılım Kurtarma Aracı, ana amacı, Nokia telefonunuzu kullanırken karşılaşabileceğiniz yazılım zorluklarının üstesinden gelmenin uygun araçlarını sunmak olan gelişmiş ve kullanımı kolay bir yazılımdır. Nokia Series 30+, Nokia Series 40, Asha, Nokia Belle ve Nokia X platform telefonlarını destekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Erişilebilir ve sezgisel kullanım

Programın çalışması oldukça basit, ancak kurulum süreci oldukça yükümlü olabilir, çünkü yükleyebileceği birkaç önkoşul (‘Sigorta Sürücüleri’, ‘WinUSB Sürücüleri’ ve ‘Nokia Bağlantı Kablosu Sürücüsü’) vardır. Tabi eğer gerekirse onaylamanız şartıyla yüklenirler. Kullanıcı ara yüzü açısından, Nokia Yazılım Kurtarma Aracı, bu tür yardımcı programların kullanılmasında herhangi bir eksikliği telafi edecek temiz ve basit bir görünüme sahiptir.

Nokia telefonunuzun yazılım sorunlarını hızla güncelleyerek çözün

Aracı çalıştırdıktan sonra, ilgili USB kablosunu kullanarak cihazınızı bilgisayara bağlamanız ve uygulamanın taramanızı ve telefonun ayrıntılarını okumasını beklemenizi ve bunları ana pencerede görüntülemenizi bekleyin (ad, tür, IMEI , sürüm, ürün kodu, vb.). Herhangi bir kurtarma işlemine başlamadan önce, öncelikle telefon içeriğinin bir yedek kopyasını oluşturmanız önerilir; bu, sahip olduğunuz verileri silmeye devam edecektir; yani, bunları artık geri alamazsınız.

Nokia Yazılım Kurtarma Aracı, bu tür telefonların karşı karşıya bulunduğu yaygın sorunları ele alarak, cihazınızın karşılaşabileceği düzenli sorunları gidermek için bir yöntem sunmayı amaçlamaktadır. Bu şekilde, evde PC’nizin önünden geçirebileceğiniz şekilde tamir etmesi için bir teknisyene başvurmanız gerekmiyor, tüm işlem toplamda yaklaşık on beş dakika sürüyor.

Sonuç

Nokia cep telefonlarının yazılım hatalarını hızla düzeltmek için kullanışlı bir uygulamadır. Nokia Yazılım Kurtarma Aracı, süreç boyunca uygulanan az çaba harcayarak başarılı bir şekilde Nokia telefonunuza bakmanıza yardımcı olabilecek yararlı ve anlaşılabilir bir yardımcı program olduğu kanıtlıyor.

NOT: Windows Phone 8.0 / 8.1 veya Windows 10 çalıştıran bir Lumia akıllı telefonunuz varsa, bunun yerine Windows Aygıt Kurtarma Aracı’nı kullanmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
171 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.