NetDrive İndir : Windows için Bilgisayar Ağ Sürücüsü

NetDrive İndir : Windows için Bilgisayar Ağ Sürücüsü

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu74 MB
ÜreticiBdrive Inc.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

NetDrive 3 : Windows için Ağ Sürücüsü

NetDrive’ın yardımıyla SkyDrive gibi daha fazla bulut depolama hesaplarına erişen Dropbox, CloudMe ve Box, yerel dosya sisteminize erişmek kadar kolay gelişir. FTP ve WebDAV sunucuları NetDrive üzerinden kaydedilir. Korumalı HTTPS bağlantıları Gelişmiş seçenekler menüsünden özelleştirilebilir. Bağlandıktan sonra, çevrimiçi sürücüler bir sürücü harfi aracılığıyla Microsoft Windows Gezgini’nden manipüle edilebilir. Uzak dosyalar, herhangi bir yerel veriye benzer davranıyor. Dosyaları ve klasörleri sürükleyip bırakarak çalışır, yazılım çalıştırılabilir ve filmleriniz yalnızca tek bir fare tıklamasıyla başlayacaktır. NetDrive, Microsoft Windows’u başlatmak için bir seçeneği vardır ve sistem tepsisinde bulunan bir simge aracılığıyla kullanıma hazırdır. Mac sürümü de olan bu ücretsiz yazılım, xcopy veya dir gibi komutların kullanımı ile eski DOS komut istemi desteğini bile verir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sanal sürücü gibi bulut depolaması

Favori bulut depolama hesabınızı yönetmek daha kolay olamazdı. Sadece giriş bilgilerinizi verin; bilgisayarınızı her başlattığınızda bulut içeriğinizin tamamı sanal bir sürücü olarak görünecektir.

Sanal sürücüye bağlı depolama

WebDAV ve FTP ile ağa bağlı depolama sunucularına bağlanabilirsiniz. Çeşitli ağa bağlı depolama bayileri, NetDrive’ı ağa bağlı depolama ürünleri takmanın genel bir yolu olarak önerir. Ağa bağlı depolama alanınızı sanal sürücü olarak herkesle paylaşmak çok kolay.

Dosyaları güvenli bir şekilde aktarmak için SFTP

NetDrive, SFTP tarafından güvenli dosya aktarımı ile uyumludur. SFTP, standart Dosya Aktarım Protokolünden farklı olarak hem komutları hem de verileri şifreler ve parolaları önler ve hassas bir verinin bir ağ üzerinden iletilmesini engeller.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
151 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.