NetDrive İndir : Mac için Ücretsiz Ağ Sürücüsü

NetDrive İndir : Mac için Ücretsiz Ağ Sürücüsü

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu71.3 MB
ÜreticiBdrive Inc.
İşletim Sistemihttp://files.bdrive.com/netdrive/builds/NetDriveInstaller-3.2.134.dmg
Eklenme Tarihi1 sene önce

NetDrive 3 : Mac için Bilgisayar Ağ Sürücüsü

NetDrive Mac ve Windows Bilgisayar kullanıcıları için ücretsiz olarak indirip kullanacakları bir ağ sürücüsü programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

En sevdiğiniz bulut depolama hizmetleri yönetmek bundan daha kolay olamazdı. Giriş bilgilerini sağlamanız yeterlidir ve PC’nizi her başlatışınızda tüm bulut depolama alanı otomatik olarak sanal bir sürücü olarak görünür. Arka planda yükleme yaparken, NetDrive 3, dosyalarınızı ek yük olmadan uzaktaki bir depolamaya yükler ve bence bu özelliğini fazlasıyla seveceğinizi düşünüyorum. Sürücünüzü ne zaman takacağınızı kontrol edebilirsiniz. NetDrive 3 ile sürücünüzü sistem açılış zamanına giriş olmadan bağlayabilirsiniz. Bu seçenekle, uzaktaki depolama alanınızı sistem hizmetleri ile kullanabilirsiniz.

NAS sunucularına WebDAV veya FTP ile bağlanabilirsiniz. Çoğu NAS üreticisi, NetDrive ürününü NAS ürünlerini takmanın standart bir yolu olarak önerir. NAS’ını sanal sürücü olarak herkesle kolayca paylaşın.

NetDrive SFTP (SSH Dosya Aktarımı protokolü) ile güvenli dosya aktarımını destekler. Standart Dosya Aktarım Protokolü (FTP) ‘nin aksine, SFTP hem komutları hem de verileri şifreler; şifreler ve hassas bilgilerin bir ağ üzerinden düz metin olarak iletilmesini önler.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
140 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.