NetBeans IDE 8.2 Türkçe İndir (Windows)

NetBeans IDE 8.2 Türkçe İndir (Windows)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu222 MB
ÜreticiOracle
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi9 ay önce

Windows için Ücretsiz NetBeans IDE 8.2 Sürümü

NetBeans IDE 8.2 ücretsiz ve Türkçe arayüz desteği ile gelen popüler IDE araçlarındandır. Çoğunlukla Java ve C / C ++ geliştirme için kullanılan çok güçlü bir Entegre Geliştirme Ortamı (IDE) aracıdır. Modüler çerçevesinden kolayca Web, Masaüstü ve Mobil Uygulamalar geliştirmenize olanak sağlar. Eklentileri kullanarak PHP, HTML, JavaScript, C, C ++, Ajax, JSP, Ruby on Rails e.t.c gibi diğer Programlama Dilleri için destek ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Dahili hata ayıklama desteği, gömülü Git kontrolü, Maven, Ant ve Gradle gibi ana yapım otomasyon araçlarını, sözdizimi vurgulama, kod üreteçleri, kod şablonları, kod yeniden düzenleme ve zengin gezinme özellikleri içerir.

Netbeans, eklentiler aracılığıyla genişletilebilir ve iyi belgelenmiş API’lere sahiptir. Ayrıca, C / C ++, Groovy, Javadoc, JavaScript ve diğer programlama dillerinde de kullanılabilir. Düşük performanslı bilgisayar kullanıcıları için en iyi seçim olacak. Ücretsiz ve Türkçe arayüzü ile de harika bir programlama dili öğrenme dönemi geçireceksiniz diye düşünüyorum.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
44 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.