NetBeans IDE 8.1 Türkçe İndir (Mac)

NetBeans IDE 8.1 Türkçe İndir (Mac)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu264 MB
ÜreticiOracle
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi1 sene önce

Mac için Ücretsiz NetBeans IDE 8.1 Sürümü

NetBeans IDE açık kaynaklı bir entegre geliştirme ortamıdır. NetBeans IDE, tüm Java uygulama türlerinin (Java SE (JavaFX dahil), Java ME, web, EJB ve mobil uygulamalar için destek vermektedir. Ayrıca C++, HTML5 / JavaScript, PHP içinde desteği var. Ücretsiz olan sürüm ayrıca önceki sürümüne göre Türkçe dil desteği ile birlikte indirilebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Java SE için NetBeans IDE paketi, NetBeans eklentileri ve NetBeans Platform tabanlı uygulamalar geliştirmeye başlamak için gerekenleri içerir; ek bir SDK gerekli değildir. Platform, masaüstü uygulamalarında ortak olan yeniden kullanılabilir hizmetler sunar ve geliştiricilerin uygulamalarına özgü mantığa odaklanmalarını sağlar.

Kayısı kent Malatya’nın kayısı gibi kızları için
malatya escort sitemize bekleniyorsunuz.

NetBeans IDE kendisi gibi popüler olan seçenekler arasında ayrı bir öneme sahip. Arayüzü oldukça güzel ve kullanıcı açısından sisteme çabuk adapte olmasına yardımcı oluyor. Ayrıca düşük performans sahibi bilgisayarı olanlar için en iyi seçenek bu araçtır. Daha iyisi de var ancak bilgisayarınız iyi değilse o zaman daha bu işi öğrenmeye başlamadan pes etmenize sebep olabilir diye düşünüyorum.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
13 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.