Nero WaveEditor İndir – Müzik Kaydetme, Düzenleme, Yönetme Aracı

Nero WaveEditor İndir – Müzik Kaydetme, Düzenleme, Yönetme Aracı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.99 MB
ÜreticiNero
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi9 ay önce

Windows için Ücretsiz Ses Dosyalarını Kaydetme ve Yönetme Programı

Farklı filtreler ve ses optimizasyon yöntemleri gibi müzik dosyalarını kaydetmek ve düzenlemek için basit bir araç. Ücretsiz “Nero WaveEditor” ile ses dosyalarını düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Nero Wave Editor yazılımı, ses dosyalarını kaydetmek ve işlemek için basit ama etkili araçlar sunan bu alana odaklanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Nero, ücretsiz olarak “Nero WaveEditor” adlı ses düzenleme yazılımını ile müzik ve diğer ses kayıtlarını rahatça kesmenizi, düzenlemenizi ve yönetmenizi sağlamaktadır. Basit bir kaç işlem ile müzik dosyalarını kolayca yönetin. Çok sayıda efekt ve ayar, kaydı değiştirmenize izin verir.

Kayıt fonksiyonu, ses girişiniz aracılığıyla doğrudan programa kaydetmenizi sağlar. NWF, FLAC, MP3, MP4, OGG, WMA veya WAV gibi bir dizi ses formatını destekler. Bu yazılım, Pro Tools veya hatta Audacity gibi daha gelişmiş ses yazılımlarının sağladığı zengin özellikleri sunmayı başaramaz, ancak temel kayıt ve düzenleme görevleri mükemmel bir şekilde yerine getirir. Düzenleme ve önceden tanımlanmış işleme araçları, yeni başlayanlar veya minimum özelliklere sahip hafif ve basit bir araç isteyen ara kullanıcılar için ideal bir seçimdir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
142 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.