Nero SoundTrax İndir – PC için Sesleri Karıştırıp Müzik Yapma Programı

Nero SoundTrax İndir – PC için Sesleri Karıştırıp Müzik Yapma Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.99 MB
ÜreticiNero
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Windows için Ücretsiz Ses Karıştırıcı ile Yeni Müzikler Yapma

Nero SoundTrax ile kendi DJiniz olabilirsiniz. Bir sanal multitrack müzik stüdyosunda nihai müzik karışımını oluşturabilirsiniz. Nero SoundTrax, kayıtlarınızı veya kasetlerinizi PC’nize birkaç kolay adımda aktarmanızı sağlayan birkaç sihirbaz sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanıcı kendi özel ses CD derlemesini karıştırabilir ve istediği zaman değiştirebilir. Nero SoundTrax, ses karışımları oluşturabilen ve aktaran çok parçalı bir ses karıştırma aracıdır. Ses dosyalarını bir çalma listesine derlemek yerine, şimdi ses dosyalarının içeriğini karıştırıp değiştirebilirsiniz. LP kayıtlarınızı veya kasetlerinizi bilgisayarınıza birkaç adımda kopyalamanıza yardımcı olacak bir dizi sihirbaz mevcuttur. Birkaç kolay adımda, eksiksiz eski koleksiyon en kaliteli şekilde dijital hale getirilebilir ve kullanılabilir.

Desteklenen Biçimler ve Codec’ler:

Gelişmiş ses kodlama (AAC) – yalnızca içe aktarma, ses değişim dosyası biçimi (AIFF, AIF), Dolby Dijital (AC3), MP3 / mp3PRO (MP3), hareketli resim uzmanları grubu-1 ses katmanı 3 (MP3), hareketli resim uzmanları grubu -4 (MP4), Nero AAC Codec (MP4), Ogg Vorbis (OGG, OGM), kaynak değişim dosyası formatı WAVE (WAV, WAVE), Windows Media Audio (WMA), Nero WaveEditor Dosyası (NWF), Nero SoundTrax Proje Dosyası (NPF).

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
216 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.