Nero CoverDesigner İndir – CD, DVD Kapağı Hazırlama Programı

Nero CoverDesigner İndir – CD, DVD Kapağı Hazırlama Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.99 MB
ÜreticiNero
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi9 ay önce

Windows için CD ve DVD Kapak Yapma Programı

Ev filminizi veya ses kaydınızı oluşturduktan ve diske yazdıktan sonra, profesyonel görünen bir kapağa ihtiyacınız olacaktır. Nero CoverDesigner, medya ve işiniz için kapak, kart ve kasa tasarlamanız için gerekli tüm araçlara sahiptir ve üstelik hepsi de ücretsiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Nero Cover Designer, çok çeşitli etiket ve kapakların oluşturulmasını sağlayan şablonlara sahiptir. Özellikle iyi çünkü sizin için tüm kenar boşluğu matematik / ölçüm hesaplamalarını yapıyor. Yazıcınıza bir parça A4 kağıt yerleştirebilirsiniz ve program, sayfaya kaç tane sığacağı ve etiketlerin ne kadar büyük olacağına karar verir.

CD kutuları ve DVD kutuları gibi şeyler için çok çeşitli kapaklar oluşturmanıza izin verir, ancak insanlar artık CD’leri ve DVD’leri kullanma eğiliminde olmadığından programın popülerliği tartışılabilir. Program, kitaplar ve kartvizitler için etiketler ve kapaklar yaratmak isteyen insanlar için hala çok yararlıdır. Ayrıca kullanışlı bir etiket üreticisi.

Kapak ve etiket tasarımcıları, A4 kağıdınızın üzerindeki ölçümleri yapmanızı bekler, ancak bu program ile önceden hazırlanmış şablonlar sayesinde işlerinizi kolaylıkla halledeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
146 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.