myFFmpeg – Multimedya Dosyaları Formatlar Arası Dönüştürmek için Komut Satırı Aracı

myFFmpeg – Multimedya Dosyaları Formatlar Arası Dönüştürmek için Komut Satırı Aracı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu25.4 MB
ÜreticiOSBytes
İşletim SistemiWin Vista/ 7 /8 / 8. 1/ 10
Eklenme Tarihi10 ay önce

Windows için Ücretsiz Komut Satırı Programı

myFFmpeg, multimedya dosyalarını formatlar arasında dönüştürmek için kullanılan komut satırı aracı. myFFmpeg, komut satırından çıkan komutlarla multimedya dosyalarında birden fazla işlemi gerçekleştirmenize olanak tanıyan FFmpeg projesi için bir grafik yer paylaşımıdır. Bu yer paylaşımı, çoğunlukla karmaşık komutların girişiyle başa çıkamayan veya bu çalışma modundan hoşlanmayan insanlar için ideal bir çözümdür.

Sponsorlu Bağlantılar

Basitliğe odaklanan myFFmpeg, tek bir komut satırı kodu yazmak zorunda kalmadan ultra yüksek kaliteli filmler oluşturmak için FFmpeg’i kullanmak için yeni bir yaklaşım getiriyor. Hiçbir bilgi olmadan FFmpeg kullanarak yüksek düzey kalite ile pek çok medya dosyasını dönüştürebilir ve işleyebilirsiniz. Aynı anda 8 toplu iş kodlayın.

MyFFmpeg sayesinde, güzel ve kullanımı kolay bir grafik arayüzü sayesinde video dosyası işlemleri ile ilgili tüm işlemleri yapmak kolaydır. Bu pakette, video ve ses dosyalarını diğer formatlara dönüştürmek, dosyaları birleştirmek veya multimedya dosyalarını taşınabilir aygıtların (akıllı telefonlar gibi) ve web sitelerinin (YouTube, Facebook) gereksinimleriyle eşleştirmek gibi bir dizi etkinlik gerçekleştirebiliriz. Elbette, paket, popüler MPEG4, H264 veya Matroska‘yı içeren çeşitli kodek ve multimedya kutuları tarafından desteklenmektedir.

Diğer media formatlarının listesi ise; MPEG4, H264, H265 HEVC, Matroska, PRORES, DNxHD, DVVideo, MPEG TS, MPEG PS, XAVS, FLV, Theora, AVI, OGG, VP8 ve VP9 (.webm), Animasyonlu GIF, VOB gibi birçok kod çözücü ve kap için destek , MXF, GFX ve çok daha fazlası.

Varsayılan olarak çok sayıda ön ayar bulunur: iPod, iPad, iPhone, Apple TV, PS4, Xbox One, Wii-U, Android, YouTube, Facebook, Vimeo ve diğerleri.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
97 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.