Music Collection İndir : Müzik Koleksiyonu Yönetme Programı

Music Collection İndir : Müzik Koleksiyonu Yönetme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.3 MB
ÜreticiGSoft4U
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Windows için Ücretsiz Müzik Koleksiyonu Yönetme Programı

Müzik Koleksiyonu, müzik koleksiyonunuzu bir veritabanında yönetmenize yardımcı olacak araçları içeren bir yazılım uygulamasıdır. Gelişmiş kullanıcılara ve daha az deneyimli kişilere hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Programın arabirimi, çıktı dizini ve dosya adını belirterek yeni bir veritabanı oluşturabileceğiniz, iyi tanımlanmış bir düzenle standart bir pencereden yapılır. Müzik Koleksiyonu yalnızca Microsoft Access dosyalarını (MDB biçimi) destekler.

Sponsorlu Bağlantılar

Zengin özellikler

Listeye yeni bir albüm eklemek, albüm verileri ile ilgili bazı bilgilerin (örn. Başlık, medya numarası, bantlar, ek özellikler, web bağlantısı) doldurulması, (performans, besteci, durum, notlar, yer), parça , şarkı sözleri ve albüm kapağı gibi seçenekler. Veritabanına istediğiniz kadar çok kayıt ekleyebilir veya bunları çeşitli kriterlere göre (örneğin sanatçı, tür, format, etiket) sıralayabilir, albüm ve parça izleme modu arasında geçiş yapabilir veya albümlerle resim görüntüleyebilirsiniz.

Albüm özelliklerini düzenleyebilme

Albüm özelliklerini düzenlemek veya veritabanından albüm çıkartmak, bir albümü HTML formatına dışa aktarmak, bir sanatçının biyografisini eklemek, verileri yedeklemek ve geri yüklemek, kredi ve koleksiyon kapaklarını yönetmek, bir albüm ya da parça aramak ve görüntülemek de mümkündür.

Sonuç

Sezgisel düzeni sayesinde daha kapsamlı seçenekler sayesinde Müzik Koleksiyonu, tüm kitleyi tatmin etmelidir. Ayrıca taşınabilir bir sürümü mevcut.

Music Collection Portable İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
153 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.