Mouse (Fare) İmleçleri Oluşturma Programı CursorFX İndir

Mouse (Fare) İmleçleri Oluşturma Programı CursorFX İndir

LisansDeneme Sürümü
Dil İngilizce
Dosya Boyutu24.03 MB
ÜreticiStardock
İşletim SistemiWinVista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi9 ay önce

CursorFX ile Özel Fare İmleçleri Oluşturun

Stardock CursorFX, inanılmaz derecede iyi görünümlü Windows fare imleçleri kullanmanıza ve oluşturmanıza olanak veren bir programdır. CursorFX kullanıcıları, daha önce gördüğünüz her şeyden çok daha üstün görünen ve hissedilen imleçler oluşturabilir ve kullanabilirler. Hepsinden iyisi, kendi süper şarjlı imlecinizi yaratmak gerçekten çok kolay. Windows’un standart fare arabirimine entegre olur ve ihtiyaç duyduğunuzda açmak ve kapatmak kolaydır.

Sponsorlu Bağlantılar

Basit tasarıma sahip

GUI, imleçler koleksiyonuna göz atmanızı sağlayan temiz ve iyi organize edilmiş görünüyor. İmgeleri etkinleştirmeden önce imleçleri doğrudan ana pencerede önizleyebilirsiniz. Dahası, ilginizi çekmeyen imleçleri silebilir ve ad, yazar, sürüm ve e-posta adresi gibi her bir temayla ilgili özellikleri görüntüleyebilirsiniz. CursorFX ile çalışmak gerçekten kolay olduğunu kanıtlıyor çünkü yeni tasarımlar tek bir tıklama ile uygulanabiliyor.

Tema düzenleyici

CursorFX’in özellikleri yalnızca birkaç önceden ayarlanmış imleç paketi ile sınırlı değildir. İnternetten daha fazlasını indirebilir, özel tasarımları düzenleyebilir veya yerleşik tema düzenleyiciyi kullanarak sıfırdan yeni şeyler oluşturabilirsiniz.

Yeni bir imleç, özel efektler ve komut dosyası açısından tanımlayarak yapılandırılabilir. Ayrıca, özel PNG dosyalarını içe aktarabilir ve her fare tıklaması için kullanıcı tanımlı ses atayabilirsiniz.

Belirtilmesi gereken diğer önemli seçenekler, imlecin gölge efektlerini uygulamanıza, gölgenin keskinliğini ve koyuluğunu ayarlamanıza ve dinamik veya statik gölge modunu seçmenize olanak tanır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
205 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.