MOscillator İndir : Windows için Ses Eklentisi Programı

MOscillator İndir : Windows için Ses Eklentisi Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu197 MB
ÜreticiMeldaProduction
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi9 ay önce

Windows için Ücretsiz Ayarlanabilir Ses Eklentisi

MOscillator, ayarlanabilir bir osilatör şekline sahip güçlü ve güvenilir bir ses eklentisidir. Eklenti analiz için bir test jeneratörü veya subbass geliştirme gibi daha gelişmiş efektler olarak kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Eklenti, ücretsiz olarak yeniden boyutlandırılabilen ve takılabilen ilk ve tek GUI motoru olan mevcut en gelişmiş GUI motoruna sahiptir. Ayrıca en çok beğendiğiniz düğmeler, sürgü veya düğmeler arasında seçim yapmanızı sağlar.Tüm grafikler bilgisayarınızın GPU’su tarafından çalıştırılır, böylece CPU’nuz ses üzerine odaklanabilir.

MOscillator, klasik sayaçları kullanarak tüm ilgili değerlerin ölçümlerini görüntüleyebilir veya zaman grafiklerini kullanarak bunları zamanında gösterebilir. Minimum faz ve doğrusal faz yukarı yönlü örnekleme algoritmaları sayesinde örnekleme 1x ve 16x arasında yapılabilir. Modülasyonların her biri bir LFO, seviye takipçisi, midi / ses tetiklenen ADSR zarfı, randomizer veya zift dedektörü olarak çalıştığı için modülasyon kolayca yapılır.

Bu eklentinin çok yönlülüğü, VST, VST3 ve AAX arayüzünü desteklemesine izin verir ve hem Windows hem de Mac sürümlerinde, hem x32 hem de x64 sürümlerinde çalıştırılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
170 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.