Monkey’s Audio İndir – Kalite Kaybı Olmadan Ses, Müzik Dosyası Sıkıştırma Programı

Monkey’s Audio İndir – Kalite Kaybı Olmadan Ses, Müzik Dosyası Sıkıştırma Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.48 MB
ÜreticiMatt Ashland
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi8 ay önce

Windows 32 – 64 Bit için Ücretsiz Hızlı ve Güçlü Ses, Müzik Dosyaları Sıkıştırma Aracı

Yalnızca .wav parçaları için tasarlanan Monkey’s Audio, orijinal ses kalitesini korumaya çalışırken disk üzerinde yer kapladıkları alanı azaltmak için dosyaları .ape biçiminde sıkıştırabilecek hafif ve güçlü bir uygulamadır. Birden fazla hız seviyesi ve toplu işleme için destek sunan ücretsiz başarılı bir yazılımdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dosyaları sıkıştır, bütünlüğünü koru ve dönüştür

Tercih edilen bir hızda (hızlı, normal, yüksek, yüksek, ekstra yüksek, çılgın) .wav parçalarını sıkıştırmak, .mp dosyalarını sıkıştırmak, CRC aracılığıyla dosya bütünlüğünü kontrol etmek ve çeşitli sıkıştırma formatları arasında sıkıştırılmış dosyaları dönüştürmek mümkündür: .ape, .shn (Shorten), .wv (Wavpack), .rka (Rkau), .mp3 (LAME), .mp + (Mp + kod çözücü) ve .ogg. Son olarak, yazılım uygulaması, .ape ve .mp3 dosyaları için etiket oluşturmanıza, düzenlemenize veya kaldırmanıza izin verir.

Yeni sıkıştırılmış boyutu kontrol edin ve uygulama ayarlarını yapılandırın

Dosya listesi, işlenen her dosya için azaltılmış boyutla (yüzde olarak) birlikte ad, uzantı, orijinal ve sıkıştırılmış boyut, saat ve durumu gösterir. Program seçenekleri ile ilgili olarak, bütünlüklü çalışan dosyaların ve işlem önceliğinin maksimum sayısını, bütünlük denetimi moduyla (hızlı veya tam) birlikte, görev tamamlandığında sesi çalmayı, varsayılan çıktı klasörünü değiştirmeyi vb. belirtebilirsiniz.

NOT: Program 32 ve 74 bit sürümler için kullanılabiliyor. İndirme linklerinden birincisi 32 bit sürümler, ikincisi 64 bit sürümler içindir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
184 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.