Modele göre LG Mobil Desteği Bulma (Online)

LG Mobil Desteği

LG müşterileri için cihazları ile alakalı sorunlarına çözüm bulmaları için online bir web sayfası üzerinden yardımcı olmaktadır. LG mobil cihazınız için “İlgili Destek ve Öğreticileri Bul” adında yardım sayfası ile destek alacaksınız. Aşağıda vermiş olduğum yönlendirme linkine tıklayarak yardımcı web sayfaya ulaşacaksınız. Sayfa sizi aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılayacak. Bu sayfada yer alan “Find LG Mobile Support by Model” yazısının altında yer alan “Browse by Product” yani “Ürüne Göre Göz At – Ürüne Göre Göz Atın” ve “Search by Model” yani “Modele göre Ara” olmak üzere iki farklı seçenek ile yardımcı olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yardım almak istediğiniz sorunları ürünlere ve modellerine göre aratabilirsiniz. Modeline ve ürüne göre yardımcı olacak öğretici bilgileri bularak sorunlarınızı halledeceksiniz.

LG Mobil Desteği

Ayrıca;

LG telefon, televizyon, bilgisayar ve diğer elektronik aletlere ait “Model ve Seri Numaralarını” bularak öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayarak yardım sayfasından gerekli olan desteği alabilirsiniz.

LG Telefon, Tablet, TV, Bilgisayar Seri (Model) Numarası Nasıl Öğrenilir?

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
113 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.