Mockplus İndir (Windows) Uygulama Prototipi Tasarlama Programı

Mockplus İndir (Windows) Uygulama Prototipi Tasarlama Programı

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu86.2 MB
ÜreticiJongde Software LLC.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi6 ay önce

Windows için Uygulama Prototip Tasarımı Yapma Programı

Mockplus, tüm platformları destekleyen (Android / iOS / PC / Mac / Web) daha hızlı, daha akıllı ve daha kolay prototipler için bir prototip tasarım aracıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kod veya teknik uzmanlığa sahip olmayan prototip tasarımları kolayca oluşturun. Mockplus, mobil uygulamaları, masaüstü uygulamalarını ve web sitelerini prototiplemek için kullanılabilecek hızlı bir prototipleme aracıdır. UX / UI tasarımcıları, geliştiricileri, proje yöneticileri ve diğer BT uzmanları için bir araçtır.

Mockplus‘taki etkileşimli tasarımcı tamamen WYSIWYG‘dir. Zahmetsizce etkileşimli prototipler oluşturmak için basit sürükle bırak özelliğinden yararlanacaksınız. Açılır panel, istif paneli, kaydırma kutusu, sürgülü çekmece ve görüntü karuselini içeren önceden tasarlanmış bir dizi bileşen, tasarımları daha hızlı ve kolay oluşturmanıza yardımcı olur.

Mockplus, 3.000’den fazla ikon ve yaklaşık 200 bileşen ile birlikte gelir. Birkaç dakika içinde uygulama fikirlerinizi prototip etmek için bu bileşenleri tuvalin içine sürüklemeniz yeterli olacaktır. Bir cihazdaki prototipleri anında önizlemek için USB kablo bağlantısına gerek kalmadan, oluşturulan QR kodunu tarayın. Projenizi Bulut’ta yayınlayın; iş arkadaşlarınızla ve müşterilerinizle paylaşın, çevrimdışı HTML‘ye dışa aktarın.

Sadece araçtan ziyade tasarımın kendisine odaklanın. Öğrenme ve eğitime çok fazla zaman ve para yatırmadan kolayca başlayabilirsiniz. Mockplus ile programlama bilgisi veya kodlama konusunda endişelenmenize gerek yok.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
15 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.