Metro Exodus İndir : PC için Aksiyon ve Savaş Oyunu

Metro Exodus İndir : PC için Aksiyon ve Savaş Oyunu

LisansÜcretli
Dilİngilizce
Dosya BoyutuBilinmiyor
Üretici4A Games
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Bilgisayar için Aksiyon, Macera ve Savaş Oyunu

Birkaç hafta içinde, uzun zamandır beklenen Exodus olan Deep Silver’ın Metro serisinde bir sonraki bölümü deneyimleyebileceğiz. 4A Games, Rusya’nın kıyamet sonrası bir vizyonuna yayılan daha büyük ve daha iddialı bir macerayla Metro serisini yeni bölgelere taşıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Metro Exodus Konusu:

Dünya’nın bir nükleer savaş tarafından tahrip edilmesinden bir çeyrek yüzyıl sonra, birkaç bin kişi hala Moskova kalıntıları altındaki Metro tünellerinde hayatta kalmaya çalışıyor. Toksik ortamın üstesinden gelmiş, mutasyona uğramış yaratıklar ve paranormal olaylarla savaşmışlar ve bir iç savaşa girmişlerdir. Ancak şimdi, Metro’dan kaçma zamanı geldi. Artyom olarak, kıyamet sonrası Rusya boyunca inanılmaz bir yolculuk sırasında Sparta Rangers takımını yönetiyor, Doğu’da yeni bir yaşam arıyor.

Metro Exodus, ölümcül savaşlar, gizlilik, keşif ve hayatta kalma korkularının şimdiye kadar yaratılmış en sürükleyici oyun dünyalarından biriyle birleştirildiği, destansı, hikaye odaklı bir birinci şahıs tetikçi oyunudur.

Rus vahşi doğasını muazzam, doğrusal olmayan ortamlar boyunca keşfedin ve ilkbahardan yaza ve sonbahardan nükleer kışın derinliğine kadar geçen bir yıl boyunca sürecek heyecan verici bir hikayeye giriş yapın.

Metro Exodus Sistem Gereksinimleri

Metro Exodus Çıkış Tarihi:

Xbox One, PlayStation 4 ve PC’de 15 Şubat 2019’da piyasaya sürülecek.

Metro Exodus Tanıtım Videosu:

Metro serisi her zaman bazı etkileyici silahlara sahipti, ancak Metro Exodus, yeni sınıf ve kişiselleştirme özellikleri sayesinde serinin cephaneliğini genişletmeye çalışıyor. İşte oyunun farklı silah türlerine bir bakalım.

Metro Exodus’un bu fragmanı, bu destansı maceranın yıldızı olan karakterlere odaklanmak için oyunun devasa dünyasını yakınlaştırıyor. Bu süreçte Metro Exodus’un herhangi bir değişikliğe rağmen “gerçek” bir Metro oyunu olacağını hatırlatıyor.

NOT: İndirme linklerinden birincisi Steam, ikincisi Epic Games Store üzerinden ön sipariş vermeniz içindir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
234 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.