Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum
Metin Dosyalarında Kelime ve Cümle Arama Programı InFile Seeker İndir

Metin Dosyalarında Kelime ve Cümle Arama Programı InFile Seeker İndir

Sponsorlu Bağlantılar
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu834 KB
ÜreticiXtreme lab
İşletim SistemiWin2000/XP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows için Dosyalarda Kelime Arama Programı Ücretsiz

InFile Seeker, kelimeleri, tüm cümleleri ve keyfi dizgileri metin dosyalarında aramak için tamamen ve küçük bir araçtır. Özellikle yazılım geliştiricileri ve web yöneticilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen InFile Seeker, belirli bir klasörde ve alt klasörlerinde bulunan tüm dosyalarda hızlı ve hassas bir arama yapmanızı sağlar. Ancak herhangi bir bilgisayar kullanıcısı tarafından da sorun olmadan kullanabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Program, seçilen klasör ve alt klasörleri içindeki tüm dosyalar içinde tanımlanmış karakterleri hızlı ve verimli bir şekilde aramanıza olanak tanır. Kullanıcı, programa dahil edilen dosyaların türünü kolaylıkla tanımlama yeteneğine sahiptir. Tek yapmanız gereken TXT, PHP, HTM, HTML, XMS, JS, CSS, ASP, ASPX, C ++ ve H gibi uygun uzantıya sahip seçenekleri seçin. Analiz için başka dosya türlerini tanımlamak da mümkündür.

Arama sonuçları, aradığınız anahtar kelime / dize ile tüm dosyaların bir listesini içeren belirli bir sekmede gösterilir. Listeden dosyalardan birini seçerek önizleme yapabilir veya açabilirsiniz. Önizleme size, aradığınız şeyin örneklerini vurgulayan, o dosyanın içindeki metni gösterecek ve sonuçların yazılım arabirimi üzerinden kolaylıkla göz atılmasını sağlayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar
171 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Masaüstü Görünüm