Message Cleaner ile Facebook Mesajları Toplu Olarak Nasıl Silinir

Facebook ™ için Tüm Mesajları Sil eklenti aracı Chrome tarayıcısına yüklendikten sonra toplu olarak Facebook mesajlarını silmek isteyenlere yardımcı olacak ücretsiz ve Türkçe dil destekli bir yardımcı programdır. Herhangi kullanım zorluğu olmadığı için en acemi kullanıcı tarafından bile kolayca kullanılabilecek türdedir. Bu aracı yükledikten sonra araç eklentiler bölümünde Message Cleaner ismiyle de görülebilir. Eklentiler sayfasında Facebook ™ için Tüm Mesajları Sil ismiyle görülür, eklenti simgesi üzerine fare imlecini getirdiğiniz zaman ise Message Cleaner ismi çıkar. Bu bir kaç ufak bilgiyi de verdikten sonra konumuza dönelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Message Cleaner yüklendikten sonra yuvarlak içerisinde bir X işareti ile gözükür. Eklenti simgesine tıkladıktan sonra otomatik şekilde Facebook ile bağlantı kurar. Eğer oturumunuz açık ise direkt olarak Facebook Mesajlar sayfasına yönlendirir. Oturum kapalı ise o zaman giriş yapmanız için yine Facebook sayfasına yönlendirir.

Facebook Mesajlar sayfasına giriş yaptıktan sonra yine eklenti simgesine tıklayın. Aşağıdaki sayfa çıkacak.

Burada Delete All Messages bütün mesajları silmeniz için kullanabileceğiniz bir seçenek iken, tek tek seçerek mesajları silmek için Choose & Delete seçeneğini kullanın.

NOT: Mesajları silmeden önce dikkatli olun. Silinen mesajlar geri alınamaz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
120 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.