Media Player Classic Home Cinema 64 Bit Türkçe İndir (Son Sürüm)

Media Player Classic Home Cinema 64 Bit Türkçe İndir (Son Sürüm)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu13,5 MB
ÜreticiCasimir666
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Media Player Classic – Ev Sinema Sistemi

Media Player Classic – Ev Sineması (MPC-HC), ses ve video dosyalarını çalmak için Media Player Classic’e dayanan bir uygulamadır. Media Player Classic – Ev Sineması RealVideo formatındaki altyazılar için kendi filtresine sahiptir. Quicktime için bile video oluşturucu serbestçe seçilebilir. DivX filmleri sorun değil, DVD oynatmak için bile kullanıcı tercih edilen dil veya altyazı gibi temel ön ayarları yapabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yerleşik “Audio Switcher”, müzikleri anında değiştirmeye izin verir. Ayrıca, aynı dizinde bulunan ancak AVI konteynırının bir parçası olmayan harici parçalar da sunuyor. Bu nedenle, çoklayıcı önce (video ve ses parçasının birleşimi) kullanıcı önce video ve senkronize olup olmadığını test edebilirsiniz. Çok kanallı ses için, her bir kanala belirli bir çıktı atanabilir.

Yazılım bir web arabirimi ile birlikte gelir; böylece bir akıllı telefon veya tablet gibi bir mobil cihazdan bilgisayarınıza bağlanan ve uzaktan MPC HC kontrol eden çeşitli uzak uygulamaları kullanabilirsiniz.

Desteklenen formatlar: AC3, AIF, Aifc, AIFF, ASF, ASX, AU, AVI, BMP, CDA, DTS, D2V, JPG, GIF, MIDI, MOV, MPG, MPEG (ES, MP3, MP4, PS, PVA, TS ), MP2, MP3, MP4, M3U, OGG, PLS, PNG, QT, SND, SWF, VOB, WAV, MUM, WM, WMA, WMV.

Media Player Classic Home Cinema 32 Bit Türkçe İndir

Sonuç

Media Player Classic Ev Sineması (MPC-HC), Windows® için son derece hafif, açık kaynaklı bir medya oynatıcıdır. Oynatmaya uygun tüm yaygın video ve ses dosyası formatlarını destekler.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
241 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.