Media Player Classic Home Cinema 32 Bit Türkçe İndir (Son Sürüm)

Media Player Classic Home Cinema 32 Bit Türkçe İndir (Son Sürüm)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu12,7 MB
ÜreticiCasimir666
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Ücretsiz Media Player Classic – Ev Sinema Sistemi

Belli bir medya dosyası formatını oynatabilip oynatamayacağınızı merak etmeyin, çünkü bu güçlü uygulama sadece çözüm olabilir. Ücretsiz ve Türkçe arayüz desteği. İnternet, neredeyse tüm eğlence şekillerine ev sahipliği yapıyor ancak dünyanın en büyük pazarlarından biri. Çeşitli amaçlara hizmet eden sanal öğeler arasında, filmleri ve şarkıları çalmak için gereken uzmanlaşmış uygulamaları bulmayı başarıyorsunuz. Media Player Classic – Ev Sineması bunlardan birisidir, basit ama güçlü bir oyuncu olmaya çalışıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Hafif ve kullanımı kolay ve Türkçe dil desteği

Türkçe dil desteği olan programın çalıştırılması ile birlikte karşınıza aşina olduğunuz bir arabirimi getirir. Kötü değil, çünkü istenilen öğeleri hızla barındırabilir ve sadece tadını çıkarabilirsiniz. Bunlar, ana pencereye sürüklenerek ek olarak bireysel dosyalar veya bir dizinin içeriği için ayrılmış bir menü aracılığıyla kolayca eklenir.

Oynatma seçenekleri yanı sıra ilerleme ve ses kaydırıcıları da görülebilir. Varsayılan olarak, yalnızca diğer unsurları ortaya çıkarmak için daha önce bahsedilen öğelere ve bir önizleme bölümüne erişebilirsiniz.

Şarkı listeleri oluşturma ve yönetme

Herhangi bir medya oynatıcı için zorunluluk olan özelliklerden biri de burada bulunur. Daha sonra yükleyebileceğiniz çeşitli seçimlerle bir liste oluşturabilmeniz için bir çalma listesi yöneticisi getirilebilir. Uygulama, Windows Media Player’ın yanı sıra diğer oynatma listesi biçimlerini almanıza izin verir.

Buna ek olarak, sık sık oynatıldığınız dosyaları dosyalarınıza ayarlayarak bir öğe için bir parça listesi oluşturmanız veya bilgisayarınıza göz atmanız gerekmez.

Media Player Classic Home Cinema 64 Bit Türkçe İndir

Çok çeşitli format desteği bulunuyor

Muhtemelen uygulamanın ana avantajı ve üst kısmında tuttuğu şey, neredeyse tüm mevcut medya dosyası biçimlerini oluşturma yeteneğine sahip olmasıdır. AVI, MPG, MOV, SWF gibi video türlerinden MP3, OGG, FLAC ve çeşitli çalma listesi türlerine kadar, arkanıza yaslanın ve verdiğiniz dosyanın tadını çıkarmanız yeterlidir.

Sonuç

Media Player Classic – Ev Sineması’nın basitliği ve desteklenen format miktarı için saklamak isteyebileceğiniz uygun bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. İşini iyi yapıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
136 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.