McAfee WebAdvisor Türkçe İndir – Zararlı Web Sitesi ve Dosyalara Karşı Online Koruma

McAfee WebAdvisor Türkçe İndir – Zararlı Web Sitesi ve Dosyalara Karşı Online Koruma

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu13.7 MB
ÜreticiMcAfee LLC
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows 7, 8, 8.1 ve 10 için Güvenli Web Kullanımı

McAfee WebAdvisor zararlı web siteleri, dosya veya resim indirmelerine karşı online olarak hizmet vermekte olan ücretsiz bir programdır. Küçük bir boyuta sahip program oldukça başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Her türlü web sitesini zararlı yada güvenilir olduğunu bileceğiniz içiniz rahat olarak kullanacaksınız we sitelerini.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın kullanımı basit şekilde anlatacak olursam şöyle; ziyaret edeceğiniz herhangi bir web sitesinin zararlı olup olmadığı ile ilgili anında uyarı verir, herhangi bir web sitesinden indireceğiniz dosya, film, fotoğraf ve aklınıza gelecek indirme işlemlerinde anında tarama işlemi gerçekleştirerek güvenli olup olmadığını teyit eder. Zararlı içerik mevcut ise sizi uyaracaktır.

Dikkat edemediniz ve yanlış bağlantı tıklamanıza karşı yüklenebilecek zararlı yazılım ve kimlik avı sitelerine karşı olarak yüklenmesini önler. Gitmek istediğiniz web adresini yanlış yazsanız bile sizi doğru adrese yönlendirme hususunda yardımcı olur. Virüsten koruma ve güvenlik duvarı yazılımını denetleyerek size çalışıp çalışmadığı ve koruma işlemini yapıp yapmadığı konusunda bilgi verir.

Sonuç olarak ücretsiz ve Türkçe dil desteği ile harika bir PC dostudur. Siz farkında olmadan ve bilgisayarınızı yormadan başarılı bir şekilde güvenlik hizmeti görür. Kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
78 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.