MaxiDisk İndir : Kapsamlı Sabit Disk Temizleme ve Optimizasyon Aracı

MaxiDisk İndir : Kapsamlı Sabit Disk Temizleme ve Optimizasyon Aracı

LisansÜcretsiz Deneme
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5.7 MB
ÜreticiUniblue Systems Limited
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows için Sabit Diskleri Optimize Etme Programı

MaxiDisk, sabit diskinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için kullanışlı optimizasyon ve disk temizleme araçlarını bir araya getirir. Optimize edilmiş disk performansı sağlamak için, istenmeyen dosyaları hızla silerek sabit diskinizdeki boş alana indirin ve sürücünüzü kolayca birleştirin.

Sponsorlu Bağlantılar

MaxiDisk, sabit diskinizi temizlemenize yardımcı olan kapsamlı bir araçtır. Diskleri bir araya getirmek ve içindeki işletim sistemi ve yazılım tarafından geçici olarak oluşturulan gereksiz dosyaları temizlemekten sorumlu modüllerden oluşur. Bireysel işlevleri kolayca bulabilmemiz için kullanıcı dostu bir grafik arayüzü sunuyor. Diskin tüm içeriğini verimli ve ayrıntılı olarak tarayabilir ve verilerin yüzde kaçının parçalanmış olduğunu ve aralarında boş disk alanını kurtarmak için silinebilecek gereksiz veriler olup olmadığını öğrenebiliriz.

MaxiDisk, belirgin basitliğe rağmen etkili ve güvenli bir araçtır. Ek disk alanını kurtarmak için disk içeriğini birleştirip, gereksiz verileri – önemsiz dosyaları, yedeklemeleri, web tarayıcısının geçici dosyaları vb. Silmenizi ve büyük dosyaları sıkıştırmanızı sağlar. Programın çalışması, görev zamanlayıcısı işlevi sayesinde otomatik hale getirilebilir, gelecekteki birleştirme ve bilgisayarın sabit disklerinin temizlenmesine olanak tanır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
132 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.