Masaüstü Simgelerini Otomatik Gizleme Gösterme Aracı AutoHideDesktopIcons İndir

Masaüstü Simgelerini Otomatik Gizleme Gösterme Aracı AutoHideDesktopIcons İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu55 KB
ÜreticiNenad Hrg
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi10 ay önce

AutoHideDesktopIcons: Windows için Masaüstü Simgelerini Otomatik Gizleme ve Gösterme

AutoHideDesktopIcons, fare hareketlerine göre masaüstü simgelerini otomatik olarak gizlemek ve göstermek için geliştirilmiş çok hafif bir Windows aracıdır. Çoklu dil desteğine sahip olan programın (Türkçe’de dahil) ayrıca taşınabilir sürümü de mevcuttur.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle masaüstünü düzenli tutmaya çalışıyorsanız, uygulama çoğunlukla çaylaklara yönelik olduğu görülen oldukça sade ve basit bir GUI ile gelir. Örneğin, simgeleri herhangi bir fare tıklaması kullanarak gösterecek şekilde yapılandırabilirsiniz, ancak masaüstü simgelerini gizlemek için zamanlayıcıyı ayarlamanıza da izin verilir.

Görev Çubuğunu gizlemek, uygulamayı Windows ile başlatmak, Tepsi durumuna küçültmek veya motorunu devre dışı bırakmak için bir dizi başka yapılandırılabilir parametre de vardır.

Sonuç olarak, AutoHideDesktopIcons, temiz bir masaüstünün güzelliğinin keyfini çıkarmanızı sağlayan mükemmel bir yazılım çözümüdür. Masaüstü simgelerini bir dizi kullanıcı tanımlı seçenek kullanarak otomatik olarak gizler ve hem çaylaklara hem de daha deneyimli kullanıcılara hitap etmek için gerekli özellikleri sunar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
151 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.