Manuganu Windows Phone İndir – Türkçe Koşu Oyunu Manuganu Download

Manuganu Windows Phone İndir – Türkçe Koşu Oyunu Manuganu Download

LisansÜcretli
DilTürkçe
Dosya Boyutu47,36 MB
ÜreticiAlper Sarıkaya
İşletim SistemiWindows Phone 8 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce

Windows Mobile için 3 Boyutlu Koşu Oyunu

Koşu oyunları akıllı telefonlarda en çok tercih edilerek oynanmakta olan oyunların başında gelmektedir. MANUGANU’da bu oyunlardan birisidir. Türkçe olarak karşımıza çıkan oyun Türk yapımcı Alper Sarıkaya’ya ait. Başarılı bir ekiple güzel bir oyun çıkarmışlar. 3 boyutlu olarak oldukça başarılı grafikler eşliğinde koşacaksınız. Ancak diğer koşu oyunlarına kıyasla bu oyunda koşarken durabileceksiniz. Buda sonsuz koşu oyunlarının aksine farklı bir özellik. Tabi koşu oyunlarında sonsuz özelliğinin olması bazı oyuncular açısından sorun olabilir. Bu durumda farklı bir alternatif arayanlar için indirerek oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

manuganu-windows-phone-indir-turkce-kosu-oyunu-manuganu-download

Popüler şekilde oynadığınız koşu oyunlarının aksine Manuganu ile farklı bir deneyim yaşayacaksınız. Koşu oyunları çoğunlukla durma özelliği sunmuyor. Sonsuz koşu tarzında karşımıza çıkmakta. Böylece hiç durmadan oyuna devam ediyor ve yanma durumu ile karşılaşınca oyuna tekrar baştan başlıyorsunuz. Ancak MANUGANU bir koşu oyunu olmasına rağmen “Durma” özelliği var. Böylece sallanmakta olan kayalar, alevler ve düşmanlardan kaçmaya yardımcı oluyor.

manuganu-windows-phone-indir-turkce-kosu-oyunu-manuganu-download

Oyunda karşılaşacağınız Platform Oyun Hareketleri ise: Çift Zıplama, Duvardan Kayma, Süzülme, Duvardan Zıplama, Yuvarlanma, Taş Blokları Kırma gibi farklı seçeneklerden oluşuyor. Sallanan çekiçlerden kaçarak kurtul ve hareket eden bu platformlarının üzerine zıpla. Taş ve madalyonları toplamak için de duvarlar arasında zıpla. Taş blokları kırarak platformları harekete geçir.

MANUGANU Ekran Videosu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
174 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.