Macs Fan Control İndir – Türkçe Mac Bilgisayar Fan İzleme Aracı

Macs Fan Control İndir – Türkçe Mac Bilgisayar Fan İzleme Aracı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9.4 MB
ÜreticiCrystalIDEA
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi2 sene önce

Mac Bilgisayarların Fanlarını Kontrol Etme Programı

Mac’inizde gürültülü veya aşırı ısınma ile ilgili sorunlarınız var mı? Eğer öyleyse, bu sorunları kontrol altında tutmaya yardımcı olabilecek bir araç arıyor olabilirsiniz. Kullanılabilir çeşitli Mac uygulamaları olsa da, Macs Fan Control uygulamasının hem etkili hem de kullanımı kolay olduğunu görürsünüz.

Sponsorlu Bağlantılar

Mac’ler Fan Kontrolü, bilgisayarınızın fanlarının neredeyse tüm yönlerini izlemenizi ve kontrol etmenizi sağlar. Mac’ler Fan Kontrolü, sıcaklık sensörleri bölmesi, menü çubuğu simgesiyle fan hızını kontrol etmek için destek sağlar. Uygulamayı otomatik olarak başlatabilirsiniz.

Uygulama, iMac HDD yedeklemesinin neden olduğu gürültü sorunları veya MacBook Pro modellerinde bulunanlar gibi aşırı ısınma sorunları için harika bir çözümdür.

Toplam fan kontrolü ile herhangi bir fan için herhangi bir sabit değer ayarlayabilirsiniz. Gerçek zamanlı izleme ile uygulama, Mac’inizin 3. parti HDD / SSD (S.M.A.R.T.’yi kullanarak) hız ve sıcaklık sensörlerini değiştirmenizi sağlar. Verdiği onlarca dil desteği arasında Türkçe dilde mevcuttur.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
173 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.