Mac ve Windows için Middle-earth: Shadow of Mordor Oyunu İndir

Mac ve Windows için Middle-earth: Shadow of Mordor Oyunu İndir

LisansÜcretli
Dilİngilizce
Dosya BoyutuBilinmiyor
ÜreticiMonolith Productions
İşletim SistemiWinVista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

PC için Middle-earth: Shadow of Mordor Savaş Oyunu

Middle-earth: Shadow of Mordor geçmişini hatırlama mücadelesi veren Talion adında bir bekçinin kontrolünü siz ele alıyorsunuz. Anılar, yaşamını ve ölümünü kronikleştiren bir dizi hızlı geri dönüşle geri dönüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yüzüklerin Efendisi filmlerinden ilham alan Middle-earth: Shadow of Mordor, Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi arasındaki olayları anlatıyor. Ancak, anlatılması gereken açık bir hikayesi olmasına rağmen, burada odak noktası belirlenmiş bir anlatım değil, ortaya çıkan bir çatışma sistemidir. Bu, karşılaştığınız güçlerin hiyerarşisini etkilemek için mücadele ettiğiniz her savaşa sahiptir ve yapılarını kendi amaçlarınız için manipüle etmenize ve yol boyunca istenmeyen rekabetler yaratmanıza izin verir.

Middle-earth: Shadow of Mordor Türkçe Yama Paketi İndir

Middle-Earth Shadow of Mordor Sistem Gereksinimleri

Sahne ayarıyla, doğrudan Mordor’un açık dünyadaki savaş sanal alanına giriyor. Bunun temelinde Nemesis sistemi adı verilen sürekli gelişen bir oyun mekaniği var. Feodal ork ordusu bir avuç savaşçı ve generalleri tarafından yönetilir. Celebrimbor’un zihinleri kontrol etme yeteneğini kullanarak daha küçük yeşil derilerden istihbarat toplayarak, komutanlarının kimliğini, yerini ve güçlü veya zayıf yönlerini ortaya çıkarabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
22 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.