Mac için WebCatalog İndir : Tarayıcıyı Açmadan Uygulamaları Çalıştırma

Mac için WebCatalog İndir : Tarayıcıyı Açmadan Uygulamaları Çalıştırma

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu70.4 MB
ÜreticiQuang Lam
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi1 sene önce

Favori Web Uygulamalarını Yerel Olarak Çalıştırma Programı

WebCatalog favori web uygulamalarınızı yerel olarak çalıştırmaya izin veren ücretsiz bir programdır. Basit bir çalışmaya dayalı program size hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız kullanın açmaya gerek kalmadan sıklıkla kullandığınız web uygulamalarını kullanmanızı sağlayacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Inbox, Facebook Messenger ve Instagram gibi web uygulamaları giderek daha çok masaüstü uygulamalarına dönüşüyor. Bu sitelerin her birini tarayıcınızda ayrı ayrı sekmede açmak sorun teşkil edebilir. Sadece verimliliğinizi azaltmakla kalmaz, aynı zamanda web siteleri arası izleyicilerle gizliliğinizi de işgal eder. WebCatalog, herhangi bir web sitesinden bir masaüstü uygulaması (siteye özel tarayıcı da denir) oluşturmanıza ve daha verimli çalışmanıza ve gizliliğinizi korumanıza yardımcı olur.

Webcatalog, kullanıcıların en son Windows uygulamalarını saniyeler içinde bulmasına yardımcı olur. Kapsamlı çevrimiçi arama yapmak zorunda kalmanın aksine, tüm uygulamalar merkezi bir veritabanında listelenir. Bir simgeye tıkladığınızda doğrudan indirme sayfasına yönlendirilir. Bu yazılımı kullanmak için hiçbir ücret yoktur ve uygulama içi reklam yoktur. Doğrudan görev çubuğundan başlatılabilir ve yeni bir uygulama yayınlandığında kullanıcılar zamanında bildirimler alırlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
152 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.