Mac için VLC Player Türkçe İndir

Mac için VLC Player Türkçe İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu32 MB
ÜreticiVideolan
İşletim SistemiMac OS X 10.6 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce

VLC Player: MAC İçin Ses ve Video Oynatma Programı

VLC Player for Mac neredeyse tüm müzik, video formatlarını oynatmayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir medya oynatıcıdır. Dosya, disk, web kamerası, aygıt, akış, her şeyi oynatır. VLC ücretsiz medya oynatıcılar arasında en temiz ve en basit kullanıma sahip programlardan biridir. Çünkü diğer medya oynatıcı programlar, bir çok formatı oynatması için codec yüklemeniz gerekir. Ama VLC Player ile artık böyle bir sorun olmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar

mac-icin-vlc-player-turkce-indir

Codec yüklemeden, MPEG-2, DivX, H.264, MKV, WebM, WMV, MP3 formatları ve DVD, Ses CD, VCD ortamları ile hemen hemen tüm ortam dosyaları ve akış protokollerini oynatabilir. Tüm video, ses formatları, altyazılı filmleri izlemek mümkündür.

VLC Media Player video izlemek ve müzik dinlemenin yanı sıra, videoları dönüştürme özelliği de vardır. VLC Media Player kullanarak video dönüştürmek istiyorsanız, bu faydalı yazıyı okuyabilirsiniz.

mac-icin-vlc-player-turkce-indir

Ayrıca VLC tamamen özelleştirilebilir bir arayüze sahiptir. Kendi zevkinize uygun temalardan seçim yapabilirsiniz. Programı kısaca özetlersek, VLC Media Player olan bir bilgisayara başka bir medya oynatıcı yüklemenize gerek kalmayacaktır. Sizden VLC Media Player medya oynatıcısını indirin ve her türlü medya dosyasını oynatın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
636 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.