Mac için Visual Studio Code İndir – Ücretsiz Kod Düzenleyici

Mac için Visual Studio Code İndir – Ücretsiz Kod Düzenleyici

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu68 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiMac OS X 10.9 ve üstü
Eklenme Tarihi1 sene önce

Mac için Ücretsiz Metin Düzenleme Programı

Visual Studio Code, masaüstünüzden çalışan hafif ama güçlü bir kaynak kodu düzenleyicisidir. JavaScript, TypeScript ve Node.js için yerleşik destekle birlikte gelir ve C ++, C # gibi diğer diller için kullanılabilen çeşitli uzantı dizilerine sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

JavaScript ve HTML5’i temel alan Atom kod düzenleme bileşeninin çapraz platformlu bir sürümü olan Github’ın Elektronunu temel alır. Bu düzenleyici, Microsoft’un açık bulut teknolojileriyle çalışan geliştiriciler için tasarlanmış, tam özellikli bir tümleşik geliştirme ortamıdır (IDE).

Visual Studio Code, .NET geliştirici araçları ve Roslyn derleyicisini kullanarak ASP.NET C # kodu için destek sağlamak amacıyla açık kaynaklı .NET araçlarını kullanır. Arayüzü solda bir bölmede, erişebildiğiniz tüm dosyaları ve klasörleri gösteren ve sağda da içeriği gösteren bir düzenleyici bölmesi olduğu için arayüzün kullanımı kolaydır. Ayrıca, JSON, CSS, HTML, {less} ve Node.js. için iyi çalışan intellisense ve autocomplete ile iyi bir işlevselliğe sahiptir.

Mevcut araçlarla çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve Microsoft, ASP.NET 5, Node.js ve Microsoft’un TypeScript ile birlikte çalışmasına yardımcı olmak için geliştiricilere yardım etmek için dokümantasyon sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
45 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.