Mac için SteelSeries Engine İndir : Fare, Klavye, Kulaklık Özelleştirme Aracı

Mac için SteelSeries Engine İndir : Fare, Klavye, Kulaklık Özelleştirme Aracı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu91.5 MB
ÜreticiSteelSeries
İşletim SistemiMac OSX 10.8 veya üstü
Eklenme Tarihi1 sene önce

Mac için Ücretsiz SteelSeries Engine 3 Programı

SteelSeries Engine 3, fareler, kulaklıklar, denetleyiciler ve diğerleri gibi tüm SteelSeries aygıtlarınızı zahmetsizce yönetmenizi sağlayan ücretsiz ve güvenilir bir uygulamadır. Program, özel bağlar, makrolar ve daha pek çok şey oluşturmanızı ve kullanmanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

SteelSeries Engine, oyun donanımınızı herhangi bir şekilde etkilemeyecek ve tüm ayarlarınızı en az çaba ile ele almanıza izin verecektir. Program kullanıcı dostu, artan performans sunar ve dileklerinize göre kolaylıkla güncellenebilir. Ayrıca, birkaç otomatik oyun yapılandırması mevcuttur. SteelSeries Engine, SteelSeries Arctis 5 klavyenizin aydınlatma ayarlarını kişiselleştirmenizi sağlar. Dahası, daha gelişmiş klavyeler (Apex M800) için gelişmiş makrolar ve bağlar oluşturulabilir ve yapılandırılabilir. Buna ek olarak, program Rival 500/700 cihazlarınız için titreşim süresini, kalıplarını ve tetikleyicilerini özelleştirmenizi sağlar.

Windows için SteelSeries Engine İndir

Kullanımı çok basit olan SteelSeries Engine, oyunlarınızla doğrudan iletişim kurar, böylece gerçek zamanlı olarak aksesuarlarınızın ışıklandırma rengini değiştirir, oyun sırasında düşük bir yaşam standardı veya eksiklik gibi olaylarla ilgili bir özelliktir mühimmat vs. SteelSeries Engine, çok hafiftir ve oyunda maksimum bellek veya CPU kaynağı bırakmak için oyun sırasında performansları etkilemez.

SteelSeries CloudSync, tüm büyük platformlardaki yapılandırmalarınızı paylaşma, yedekleme ve senkronize etme imkanı sunar. Bir SteelSeries Kimliğini oluşturarak ve kullanarak, verilerinizi hızlı bir şekilde buluta yükleyebilirsiniz.

Sonuç

SteelSeries Engine, sahip olduğunuz tüm SteelSeries aygıtlarını tek bir arabirimden kontrol etmenizi sağlayan bir yardımcı programdır. Bir fare, bir klavye veya bir ses kulaklığı olsun, SteelSeries Engine size her pencerenin ayarlarını yönetmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
117 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.