Mac için Soda Player İndir : Gelişmiş Video Oynatıcı

Mac için Soda Player İndir : Gelişmiş Video Oynatıcı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu65 MB
ÜreticiFreedom Island Privacy, Inc.
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi1 sene önce

Mac için Ücretsiz Video Oynatma Programı

Soda Player, Mac cihazlarınız için ücretsiz ve gelişmiş özelliklere sahip olan video oynatma araçlarından birisidir. Klasik olarak kullandığınız video oynatıcınızın dışında alternatif arıyorsanız ise o zaman tavsiye edebiliriz. Mıknatıs bağlantıları ve torrent dosyalarını anında açın ve oynatın.

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyadaki en büyük altyazı veritabanı olan OpenSubtitles.org‘dan otomatik olarak dilinize altyazı oluşturan gelişmiş eşleme algoritması. MKV dosyaları içine gömülmüş altyazılar, BitTorrent dosyaları içindeki alt yazılar ve altyazılar aynı klasörde veya yerel dosyalar için alt klasörler için destek. Tüm ortak altyazı formatları için destek vermektedir.

Program, Chromecast, Apple TV, AceStream, SOCKS5 proxy ve altyazı desteği ile neredeyse anında oynatma özelliğine sahip BitTorrent özelliklerine sahiptir. Son olarak, birden fazla ses parçasını da destekler, böylece mevcut dosyanızı oynatmak için başka bir uygulamayı indirmeye gerek kalmadan neredeyse tüm video formatlarını ve ses formatlarını çalabilirsiniz.

HEVC / H.265, AC-3, DTS, WebM vb. dahil olmak üzere tüm ortak formatlar ve video / ses kodekleri için destek vermektedir. H.264 ve HEVC / H.265 için donanım kodu çözme özelliğine de sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
155 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.