Mac için Openfire Son Sürüm İndir

Mac için Openfire Son Sürüm İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu21.4 MB
ÜreticiJive Software
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi11 ay önce

Mac için Ücretsiz Anlık Mesajlaşma ve Grup Chat Sunucusu

Openfire, XMPP temel alarak sohbet odaları ve grupları oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan bir “Anında Mesajlaşma” sunucusu olarak işlev görmek üzere geliştirilmiş kapsamlı ve etkili bir yazılım çözümüdür.

Sponsorlu Bağlantılar

Yerleşik veritabanıyla çalışmayı planlıyorsanız kurulum süreci oldukça basit ve sezgiseldir, yalnızca çalıştırılabilir dosyayı çalıştırmanız gerektiği için ‘Yönetici Başlat’ düğmesine basın. Yardımcı program, MySQL, Oracle, Microsoft SQL Server ve diğerleri gibi harici bir veritabanı ile çalışmayı da desteklemektedir. Yönetici paneli varsayılan web tarayıcınızda görüntülendikten sonra ‘Sunucu Ayarları’ nı yapılandırmaya başlayabilirsiniz.

Openfire, kullanıcıların ve grupların verisinin saklama yerini, bunları veritabanında kaydetmenize, bunları bir dizin sunucusuna veya mevcut bir Clearspace kurulumuyla bütünleştirmenize olanak tanıyan seçeneklere karar vermenizi sağlar. Anlık Mesajlaşma sunucusuna erişmek ve yönetmek için ‘Yönetici Hesabı’nı’ kurabilir ve oturum açabilirsiniz. Ardından belirli yapılandırmaları değiştirebilir, yeni kullanıcılar veya gruplar oluşturabilir, istemci ve sunucu oturumlarını listeleyebilir veya şu anda çevrimiçi olan tüm kullanıcılara mesaj gönderebilirsiniz. Yeni bir sohbet odası ekleyebilir veya mevcut odaların özelliklerini düzenleyebilirsiniz.

NOT: Program için ücretsiz Plugins seçeneklerini indirerek kullanabilirsiniz.

Eklentiler, Openfire’ın (eski Wildfire) işlevselliğini genişletir ve geliştirir. Openfire için kullanılabilen eklentilerin bir listesine ulaşmak için tıklayın.
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
16 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.