Mac için Mumble İndir Bilgisayar Oyunları için Sesli Sohbet Programı

Mac için Mumble İndir Bilgisayar Oyunları için Sesli Sohbet Programı

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu16 MB
ÜreticiLightSpeed Gaming LLC
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi1 sene önce

PC Oyunlarında Sesli Sohbet Etme Programı

Mumble ile MAC Bilgisayarlar üzerinden online olarak çok oyunculu oyunlarda sohbet etmenize yardımcı olacak bir yazılımdır. Arkadaşlarınız ile takım oyunları oynarken sesli sohbet programlarında birisi olan Mumble yazılımını deneyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Mumble Bilgisayar oyuncuları için bir sesli sohbet etme programıdır. Bilgisayarlar üzerinden takım oyunları oynarken en önemli durumların başında sesli sohbet yazılımları gelmektedir. Takım oyuncularının birbirleri ile iletişim halinde olmaları oyun için oldukça önemlidir. Online olarak oynanan oyunlar için sesli iletişim programları arasında Mumble yazılımı da yer almaktadır. Mumble ile popüler şekilde oynadığınız oyunları oynarken oyun keyfini hem oynayarak hem de sohbet ederek daha da üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

mac-icin-mumble-indir-bilgisayar-oyunlari-icin-sesli-sohbet-programi

Ventrilo programı ile benzerlik taşımaktadır. Çevrim içi oyunlar da aynı anda diğer oyuncular ile sohbet edebileceğiniz çoklu platform yazılımıdır. Programın barındırdığı sunuculardan bir tanesine bağlanarak iletişim kurmaya başlayacaksın.

mac-icin-mumble-indir-bilgisayar-oyunlari-icin-sesli-sohbet-programi

İster herkese açık olan sunucu üzerinden iletişim kurmanın yanı sıra, kendi sunucunu da oluşturabilirsin. Tabi aynı anda herkesin konuşması da durumun da bant genişliği yüksek bir seviyeye taşınmış olacak.

NOT: 30 günlük bir deneme süresinden sonra programı isterseniz ise satın alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
4 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.