MAC için Mockplus İndir : Uygulama Prototipleri Tasarlama Programı

MAC için Mockplus İndir : Uygulama Prototipleri Tasarlama Programı

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu87.2 MB
ÜreticiJongde Software LLC.
İşletim SistemiMAC OSX 10.9+ üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce

Mac için Prototip Tasarlama Yazılımı

Mockplus, yerleşik olarak görmek istediğiniz uygulamayı oluşturmanıza olanak tanıyan bir Web, iOS ve Android uygulamasıdır. Bu uygulama ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Mockplus, basit sürükle ve bırak ile etkileşimler yaparak ve kolayca ve zahmetsizce bir ekip projesi üzerinde çalışarak prototip oluşturmanıza yardımcı olacak daha hızlı ve daha kolay bir prototipleme aracıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mockplus, çok platformludur; yani, bir web sitesi, masaüstü veya mobil uygulama oluşturmak için size yardımcı olacak bir prototip tasarlama yazılımıdır. Bu, birden fazla araç kullanmanıza gerek kalmadan tüm uygulamanızı veya web sitenizi görselleştirmenize olanak sağlar. Mockplus ayrıca projelerinizi oluşturmak için kullanabileceğiniz birçok bileşen ve simge ile birlikte gelir. 200’den fazla önceden tasarlanmış bileşen var kütüphanede, bir uygulama sayfası oluştururken çok önemli olabilecek üst çubuk, liste ve alt çubuk gibi ayarlanabilir ayarlar sağlamak için 3.000’den fazla simge bulunur.

Kullanıcı Deneyimi (UX) ve Kullanıcı Arayüzü (UI) bu uygulamanın başlıca araçlarıdır. UX tasarımcısı olmak için sinir bozucu mantık ve kodlama gerekmeden tüm işlevsel akışı öngörebilirsiniz.

Mockplus prototipleri ve tel kafesleri oluşturmak için harika ve basit bir araçtır. Tasarımcı değilseniz, Mockplus size tasarım yapmanıza yardımcı olur. Prototipinizi tamamladıktan sonra, projeyi telefonunuzda önizleyebilir veya HTML’ye dışa aktarabilir, böylece başkaları tarafından incelenebilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
14 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.