Mac için MKVToolnix İndir : Matroska Video Oluşturma, Düzenleme

Mac için MKVToolnix İndir : Matroska Video Oluşturma, Düzenleme

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu23.8 MB
ÜreticiMoritz Bunkus
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi1 sene önce

Mac için Ücretsiz Matroska Videolar Hazırlama Programı

MKV gibi pek çok codec’i destekleyen ücretsiz MKVToolnix bu Matroska formatı için mükemmel bir editördür. Filmler, video ve ses parçaları içeren bir kapta bulunur. MKV konteyneri yaygın, çünkü izin verilen formatlar çok esnek bir şekilde çalışır. Ücretsiz MKV Toolnix, bu tür MKV dosyalarının işlenmesini basitleştirir.

Sponsorlu Bağlantılar

MKVToolnix, MKV dosyalarını düzenlemek için kullanışlı araçlar içeren küçük bir program koleksiyonudur (koleksiyonun kalbi mkvmerge GUI’dir). Yeni bölümler oluşturmak veya mevcut bölümleri değiştirmek için »Bölüm Editörü« kullanın. Daha basit, yeni ses ve altyazı parçalarının yerleştirilmesi. Bu işlevlere ek olarak MKV dosyalarını da ayırabilmek mümkündür.

Bir diğer avantaj ise, MKV dosyalarını yönetmek ve değiştirmek için tüm kullanıcıları bilgisayarlardaki deneyimine ve bilgisine bakmaksızın davet eden sezgisel ve kullanımı kolay bir arayüzdür.

Sonuç

MKVToolnix yazılım paketi MKV’leri çoğaltmak ve demux yapmak için ideal bir araçtır. Dahil olan programlar mkvmerge (GUI) ve mkvextract (GUI) ‘dir. Bu araçlar ile (mkvinfo) Matroska dosyaları hakkında bilgi edinebilir, (mkvextract) Matroska dosyalarından parça / veri ayıklayabilir ve diğer medya dosyalarından (mkvmerge) Matroska dosyaları oluşturabilirsiniz. Matroska, gelecek için yeni konteyner biçimi olmayı hedefleyen yeni bir multimedya dosyası biçimidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
160 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.