Mac için IDrive Online Veri Yedekleme Programı İndir

Mac için IDrive Online Veri Yedekleme Programı İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu18.1 MB
ÜreticiIDrive Inc.
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi1 sene önce

Mac için Ücretsiz Sanal Sunucu Programı IDrive Online Backup

Yedekleme ve geri yükleme verileri yanı sıra otomatik görevler zamanlamak, bu kullanıcı dostu ve pratik bir araç ile tercih edilen zaman aralıklarında gerçekleşmesi gibi başlıca işlemleri yapabileceğiniz ücretsiz bir sanal sunucu hizmetidir. IDrive amacı, önemli verilerinizi yedeklemenize yardımcı olan profesyonel bir yazılım uygulamasıdır, böylece kaybolduğunda kolayca geri yükleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Program, bir çevrimiçi depolama aygıtı kullanarak verilerinizi saklar ve 5 GB ücretsiz depolama alanı sunar. Yardımcının resmi web sitesinde yalnızca bir hesap oluşturmanız yeterlidir.

Verilerinizi yedeklemenize yardımcı olması için bir sürü kullanışlı işlevle donatılmış halde, arabirim temiz ve sezgiseldir. Farklı panellerden işlenebilen Backup, Restore, Scheduler ve Log gibi dört temel işlem vardır.

İlk kez çalıştırıldığında, “Masaüstü”, “Belgeler”, “Resimler”, “Videolar” ve “Müzik” klasörleriyle birlikte en sık yedeklenen veriler önceden seçilir. Artı, bilgisayarınızda saklanan dosyalara ve klasörlere hızlı erişim sunulmaktadır, böylece yedeklemek istediğiniz öğeleri kolayca seçebilirsiniz. Bu araçta bulunan mükemmel bir özellik, ilk aktarımınızı tam yedek olarak oluşturan akıllı bir sistemdir; ancak sonraki yedeklemeler, yalnızca aktarılan dosyaların değiştirilmiş bölümleriyle artımlıdır. Tam bir yedekleme oturumu gerçekleştirmek biraz zaman alabilir, ancak bu, verilerinizin toplam boyutuna bağlıdır.

Yardımcı program, yedekleme başlangıç ​​zamanını ayarlamanıza, esnek zaman çizelgesini (günlük veya saatlik eylemler) yapılandırmanıza, e-posta bildirimleri göndermenize ve açılan iletileri göstermenize olanak tanıyan otomatik yedekleme işlemleri için destekte sunar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
139 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.