Mac için Firefox Tarayıcı Hızını Artırma Programı SpeedyFox İndir

Mac için Firefox Tarayıcı Hızını Artırma Programı SpeedyFox İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu822 KB
ÜreticiCrystalidea
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi2 sene önce

SpeedyFox ile Mac Bilgisayarlarda Firefox Tarayıcıyı Hızlandırın

SpeedyFox Windows bilgisayarlarda olduğu gibi Mac bilgisayarlarında Firefox tarayıcıyı kullananlar için geliştirilmiş bir yardımcı programdır. Normal de Windows üzerinde Chrome / Skype / Thunderbird / Chromium /  Vivaldi / Yandex Browser/ Epic Privacy Browser / Cyberfox / FossaMail / Viber for Windows / Slimjet Browser/ Pale Moon / SeaMonkey seçenekleri için destek sunarken Mac kullanıcıları için sadece Firefox ile birlikte kullanılmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Program küçük bir boyuta sahiptir ve taşınabilir (Portable) olarak her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz. Dil seçenekleri arasında Türkçe yoktur ama fazla bir bilgi sahibi olmasanız bile yine de kolaylıkla kullanabileceksiniz. Karışık bir ekran paneli yok. Acemi – profesyonel herkes için kullanıcı dostudur.

SpeedyFox Nasıl Çalışır – SpeedyFox Nasıl Kullanılır?

Programı indirdikten sonra Firefox seçeneği otomatik olarak karşınıza çıkacak ve yine kolaylıkla optimize etmeniz için seçili olacak. Size düşen sadece ekranın sağında yer alan Optimize! tıklayarak gerekli işlemleri yapmasını sağlamak olacak.

Tarayıcı yavaşlama sorunları neden kaynaklanmaktadır diye bir soru gelebilir aklınıza! Nedeni ise zamanlar SQLITE veritabanları önemli ölçüde yavaşlar. Bu tür veritabanlarını kullanan uygulamaların başlatılması zaman alır ve genel hız etkilenir. Bu çok yaygın bir sorundur ve büyük ölçüde veritabanlarının parçalanması nedeniyle oluşur. Bu programda bu sorunu ortadan kaldırmak ve en aza indirmek için tasarlanmıştır. Yaptığı ise herhangi bir veri kaybetmeden veritabanlarını sıkıştırmak, daha hızlı çalışacak şekilde optimize etmek ve boyutlarını küçültmektir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
205 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.