Mac için Cheat Engine (CE) İndir – Ücretsiz Oyun Hilesi Yapma Programı

Mac için Cheat Engine (CE) İndir – Ücretsiz Oyun Hilesi Yapma Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu14 MB
ÜreticiphpBB
İşletim Sistemimac OS X
Eklenme Tarihi1 sene önce

Mac için Cheat Engine İndir

Cheat Engine, tek oyunculu oyunları değiştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmış açık kaynaklı bir araçtır, böylece tercihinize bağlı olarak onları daha da zorlaştırabilir veya daha kolay hale getirebilirsiniz, ancak oyunların hatalarını gidermeye ve hatta normal uygulamalara yardımcı olacak başka faydalı araçlar da içerir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cheat Engine, tek oyunculu oyunlarda değişiklik yapmak için bir yazılımdır. Orada karşılaşılan zorluklardan kaçınmaya yardımcı olur. Bu yazılım temel olarak oyun ne olursa olsun hileler kodları oluşturmak için kullanılır.Bu işlemi yapmak için değişken parametrelerini algılar ve değişiklik ve oluşturma seçeneklerine doğrudan erişim sağlar.

Bir oyunda kullanılan değişkenleri hızlıca taramak ve bunları değiştirmenize izin vermek için bir bellek tarayıcı ile birlikte gelir, ancak aynı zamanda bir hata ayıklayıcı, sökme cihazı, montajcı, speedhack, trainer yapımcısı, doğrudan 3D manipülasyon araçları, sistem inceleme araçları ve daha fazlasıyla birlikte gelir.

Yeni kullanıcılar için, öğreticiden geçmeniz önerilir (Cheat Engine ile birlikte gelen, kurduktan sonra bunları program listenizde bulabilirsiniz) ve en azından Cheat Engine’in kullanımının anlaşılması için en azından 5. adıma ulaşın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
78 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.