Mac için Android SDK, Android SDK Araçları, Android SDK Manager İndir

Mac için Android SDK, Android SDK Araçları, Android SDK Manager İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu82 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi11 ay önce

Mac için Ücretsiz Android SDK Araçları Paketi

Android SDK, Android, Windows, Mac veya Linux’ta uygulamaları oluşturmak, test etmek ve hata ayıklamak için gerekli tüm geliştirici araçlarını sağlar. Android SDK, Android SDK Yöneticisi’ni kullanarak ayrı olarak indirebileceğiniz modüler paketlerden oluşur. Örneğin, SDK Araçları güncellendiğinde veya Android platformunun yeni bir sürümü piyasaya çıktığında, onları ortamınıza hızlı bir şekilde indirmek için SDK Yöneticisi’ni kullanabilirsiniz. Platformları ve Paketleri Ekleme bölümünde açıklanan yordamları izlemeniz yeterlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Android SDK için kullanılabilecek birkaç farklı paket bulunmaktadır. Aşağıdaki tabloda mevcut paketlerin çoğu ve bunları indirdikten sonra nerede oldukları açıklanmaktadır.

Mevcut Paketler:

SDK Araçları:

Hata ayıklama ve test etme araçları ile bir uygulama geliştirmek için gerekli diğer araçları içerir. SDK başlangıç ​​paketini yeni yüklediyseniz, o halde bu paketin en son sürümüne sahipsiniz demektir. Bunu güncel tuttuğunuzdan emin olun.

SDK Platform araçları:

Uygulamanızı geliştirmek ve hata ayıklamak için platforma bağlı araçlar içerir. Bu araçlar, Android platformunun en yeni özelliklerini desteklemektedir ve genellikle yalnızca yeni bir platform kullanılabilir olduğunda güncellenir. Bu araçlar daima eski platformlarla geriye dönük olarak uyumludur, ancak yeni bir SDK platformu yüklediğinizde bu araçların en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
102 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.