Mac için 2D Barkodlar Oluşturma Programı İndir Ücretsiz

Mac için 2D Barkodlar Oluşturma Programı İndir Ücretsiz

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3 MB
ÜreticiHan-soft Software
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi12 ay önce

Mac için Ücretsiz Bardod Hazırlama Programı (Free 2D Barcode Generator)

Free 2D Barcode Generator programı Windows ve Mac ile çerşitli barkodlar oluşturmanıza yardımcı olacak ücretsiz bir araçtır. Küçük boyutu sayesinde herhangi bir taşınabilir cihaza da kaydederek yanınızda taşıyabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Program başlıca Aztek Kodu, Aztek Runes, Veri Tablosu (ECC 0-140, ECC 200), QR Kodu, PDF417, Mikro QR Kodu, MicroPDF417, MaxiCode, Kod 16K, RSS ailesi (RSS- 14 Standart, RSS-14 Kesilmiş, RSS-14 Yığınlanmış, RSS-14 Yığınlanmış Çok Yönlü, RSS Sınırlı, RSS Genişletilmiş, RSS Genişletilmiş Yığınlanmış), Tüm EAN.UCC bileşik barkod sembolleri vs seçenekler arasından hazırlamanıza yardımcı olacak.

Diğer önemli özellikleri

2D barkod sembolünü kağıda doğrudan yazdırabilme. 2D barkod sembolünü çeşitli resim formatlarında kaydetme özelliği. 2D barkod sembolüne bir logo resmi ekleme imkanı. 2D barkod sembolünü panoya kopyalama özelliği. Karakter kodlama şemasını değiştirebilme. En popüler 2D matris ve istiflenmiş barkod sembolojileri desteklenir.

RSS-14 Standart, RSS-14 Kesilmiş, RSS-14 Yığınlanmış, RSS-14 Yığınlanmış Çok Yönlü, RSS Sınırlı, RSS Genişletilmiş, RSS Genişletilmiş İstiflenmiş olmak üzere tüm RSS aile barkod sembolojileri de desteklenir. Tüm EAN.UCC bileşik barkod sembolojileri de desteklenir. 2D barkod sembollerini ölçekleme ve döndürme becerisi de bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
169 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.