LG Telefon, Tablet, TV, Bilgisayar Seri (Model) Numarası Nasıl Öğrenilir?

LG cihazların model (seri) numaraları nasıl öğrenilir?

Sponsorlu Bağlantılar

Modelimi ve Seri Numaramı Bul – Model Numaramı Nasıl Bulurum? başlıkları altında LG müşterilerine kullandıkları her türlü cihazları modellerine göre seri (model) numaralarını öğrenmeleri için bir web sayfası ile yardımcı olmaktadır. Online olarak ulaşacağınız web sayfası size LG kulaklıklar, cep telefonları, akıllı saatler, tabletler, bilgisayarlar, televizyonlar vb cihazların model numaralarını öğrenmenizi sağlayacak. Size daha detaylı şekilde aşağıda bilgiler vereceğim. Yönlendirilecek sayfa İngilizce olduğundan dolayı sorun olabilir, ancak çeviri programları ile bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Aslında şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki gideceğiniz sayfada ürün kategorisi ve cihaz seçimi yaparken karşınıza cihazın model numarası resim halinde çıkacağından dolayı hemen cihazın neresinden seri numarasını öğreneceğinizi anlayacaksınız.

LG Model ve Seri Numarası Nasıl Bulunur?

Web sayfası için alttaki linke tıklayın.

Modelimi ve Seri Numaramı Bul

Yukarıdaki linke tıklayarak sayfaya yönlendikten sonra karşınıza aşağıdaki web sayfası çıkacak. Resmin altında yer alan “How do I find my model number?” tıklayın.

Tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki ekran çıkacak. Bütün işlemlerinizi bu ekran üzerinden yapacaksınız.

Örnek verecek olursam ben Mobile kategorisinden Bluetooth Kulaklıkları seçtim. Karşıma model numarasının kulaklığın neresinde olduğunu gösteren resim işaretlenmiş şekilde çıktı. Hangi cihazın seri numarasını öğrenmek istiyorsanız ise seçimlerinizi yaparak bekleyin otomatik olarak karşınıza çıkacak. Kolay gelsin.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
160 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.