LG Bridge İndir (Mac) LG Cihazlar için Yazılım Güncelleme Programı

LG Bridge İndir (Mac) LG Cihazlar için Yazılım Güncelleme Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu45.8 MB
ÜreticiLG Electronics
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi2 sene önce

Mac Bilgisayar ile LG Telefon ve Tabletleri Güncelleyin, Yönetin, Yedekleyin

LG cep Telefonu, cep telefonu aksesuarları, akıllı saatler, tablet cihaz yazılımlarını güncellemek, yedeklemek vb işlemleri yapabilmenize yardımcı olacak ücretsiz bir yazılımdır. Mac sürümünün yanı sıra Windows kullanıcıları için de indirilebilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

LG Bridge yazılımı daha önceleri bu tür işlemleri yapmak için kullanılan LG Mobile Support Tool programının yerini almıştır. LG Bridge, seçilmiş cihazlara erişmek ve güncellemek için LG markalı telefonlar ve tabletler için ücretsiz ve resmi bir yardımcı programdır. LG Bridge’i kullanmak için, bir LG telefon veya tabletin önce sisteme bir USB kablosuyla bağlanması gerekir. Başka bir ön koşul, LG AirDrive’ın zaten yüklü olması.

Yedeklemeler için, program kişiselleştirilmiş ev ve kilit ekranınızı, herhangi bir kişisel tarihi, medya verilerini, LG uygulamalarını, indirilen uygulamaları ve özelleştirilmiş ayarlarınızı kaydetmenizi sağlar. İstenen öğeler seçildiğinde, LG Bridge işlemi başlatır. Geri yükleme, benzer bir şekilde tamamlanabilir. LG Bridge, telefon ürün yazılımını güncelleyebilir, dosyaları telefonla PC ve yedek telefon arasında aktarma gibi işlemleri de yapabilmeye yarayan resmi bir LG yazılımıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
201 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.