Letasoft Sound Booster İndir – Bilgisayar Ses Seviyesini 5 Kat Yükseltme

Letasoft Sound Booster İndir – Bilgisayar Ses Seviyesini 5 Kat Yükseltme

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu6.4 MB
ÜreticiLetasoft LLC
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Windows için Bilgisayar Ses Seviyesini Arttırma Programı

Htokey desteği olan bu basit, ancak güçlü bir araç kullanarak tüm işletim sisteminin ses düzeyini maksimum kabul edilen limitini aşacaksınız. Ses yükseltici, ses düzeyini maksimum % 500’e kadar artırmanıza ve hatta küçük hoparlörlerin daha da yüksek sesle sesli olmasını sağlayarak, bilgisayarınızın yeteneklerinin maksimum potansiyeline ulaşmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sistemin tamamında ses seviyesini artırın

PC’nize yüklü Sound Booster olması, ses aygıtı artık ses kartının güçlendirme gücü ile sınırlı olmadığı anlamına gelir, çünkü bu uygulama donanım aygıtına erişmeden önce oynatılan ses içeriğini işleyebilir. Uygulama, sistemin varsayılan maksimum değerinin ötesine geçerek her uygulamanın ses seviyesini yükseltebilir. En sevdiğiniz oyuncunuzu kullanarak müzik dinlerken, oyun oynarken, bir filmde veya bir tarayıcıda çevrimiçi bir video izlerken Sound Booster, ses çıkaran herhangi bir programla etkileşim kurabilir.

Ses seviyesini hızlıca düşürmek ve arttırmak için kısayol tuşları tanımlayın

Ses seviyesini artırmak veya azaltmak için klavye kısayollarının atanmasının yanı sıra (bir oyundan ya da tam ekran modunda çalışan başka bir uygulamadan çıkmak istemiyorsanız kullanışlıdır) taşımanız gereken başka bir yapılandırma prosedürü yoktur Sound Booster’ın sunduğu avantajlardan yararlanabilmek için dışarıya çıkarın.

Sistem tepsisi üzerinden erişilebilirlik özelliği

Sistem tepsisinde sessizce çalışır, gerektiğinde ses seviyesini ayarlamanıza izin verir. Ses yükseltici, belirli yazılımlarda veya kayıtlı multimedya içeriklerinde sorun yaşamanız durumunda size yardımcı olabilir. Sesi 5 kata kadar yükseltebilir, ancak kullanmadan önce hoparlörlerinizin işi yalnızca şeylerin güvenli tarafında olmak için yapabileceğinden emin olun.

Sonuç

Sound Booster, sistem ses seviyesi maksimum seviyeye ayarlanmış olmasına rağmen, çok düşük oynatılan sesler için ses seviyesini yükseltmenize yardımcı oluyor. Hafif sesli ses içeriği dinlemek için kullanışlıdır ve yeni ve pahalı dış hoparlörleri satın almak için gereken zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
557 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.