LaunchBox Ücretsiz İndir – Windows 7, 8, 10 için Oyun Başlatıcı

LaunchBox Ücretsiz İndir – Windows 7, 8, 10 için Oyun Başlatıcı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu223 MB
ÜreticiUnbroken Software, LLC
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows için Ücretsiz Oyun Başlatıcısı

Muhtemelen, bir diskte önceden kurulmuş veya çevrimiçi bir kütüphane içinde zengin seçenekler ile dolu bir oyun koleksiyonunuz var. Dahası, popüler pazarlar kendi kütüphaneleriyle birlikte gelir, ancak farklı kaynaklardan başlıklara sahip olabilirsiniz. Bu bağlamda, LaunchBox tüm video oyunu koleksiyonunuz için tek ve güçlü bir veritabanı yaratmanın yollarını sunar.

Sponsorlu Bağlantılar

Sihirbazı kullanarak kolayca oyun ekleyin

Uygulama bilgisayarınıza başarıyla yüklendikten ve başlatıldıktan sonra, bir oyun içe aktarma sihirbazı tarafından karşılanırsınız. Oyunların çoğu zaten kuruluysa, sihirbazı istediğiniz zaman başlatabilirsiniz. Yüklenmemiş olsalar bile el ile giriş ekleme seçeneği de vardır.

Manuel olarak bir oyun eklemeye karar verebilirsiniz ama bu durum biraz zaman alıyor. Gerekirse, başlık ve geliştiriciden bilgisayarınızın konumuna, bölgeye, versiyonuna ve öykünücü ayrıntılarına kadar çeşitli alanlar doldurulabilir. Bundan daha fazlası, bazı detay alanları, görüntüler ve ortamlar da dahil olmak üzere hızlı bir çevrimiçi arama ile otomatik olarak doldurulabilir.

Emülatörlere ve modern kütüphanelere destek

Uygulama, koleksiyonunuzu kişiselleştirmek için  çeşitli araçlar sunar. Doğrudan DOS oyunlarını yüklemek veya tercih edilen emülatörleri ve platformları yönetmek mümkündür. AutoHotkey scriptleri DOSBox, ScummVM ve Windows oyunlarıyla daha iyi entegrasyon için kullanılabilir.

Sonuç

Her şey göz önüne getirildiğinde, LaunchBox‘ın neredeyse her oyuncu için bir sanal odası görevi gördüğünü söyleyebiliriz. Retro oyunlara destek, çeşitli emülatör türleri, aynı zamanda Steam ve GOG gibi modern oyun kütüphaneleri ile sık sık güncellediğiniz ve en sevdiğiniz oyunları başlatmak için kullandığınız yer haline geldiğinden emin olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
173 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.