Laptop, Masaüstü, Netbook Ses Seviyesini Yükseltme, % 500 Artırma Programı

Dizüstü bilgisayarınızdaki ses seviyesini artırın. Çok sessiz hoparlörlerin hacmini artırın. Sesi maksimum düzeye taşıyın. Bazen bir şey çaldığınızda ses seviyesini maksimuma getirirsiniz ama ne çalınıyor hala iyi duyulmuyor. Letasoft Sound Booster, mevcut sistem hacmi maksimum olsa bile herhangi bir Windows programının ses seviyesini artırabilir. Ses yükseltici, çok küçük ve sessiz konuşmacıları daha sesli kılar. Şimdi, diğer kişiyi iyi duyamıyorsanız, ses seviyesini azami seviyenin üstünde kolayca yükseltebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Dizüstü ve Netbooklar günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Fakat yerleşik hoparlörlerinin çıkış gücü sınırlıdır. Letasoft Sound Booster, yeteneklerinin eksiksiz kullanılmasını sağlar. İhtiyacınız olan tek şey sessiz video veya müzik için zaman zaman ses seviyesini artırmaktır, o zaman muhtemelen yeni hoparlörlere ihtiyacınız yoktur. Sound Booster ile, Windows işletim sistemindeki sesi orijinal seviyesini % 500’e kadar yükseltebilirsiniz.

Letasoft Sound Booster, dinlemekte olduğunuz programın ses seviyesinin çok düşük olduğu durumlarda ek bir amplifikatör olarak kullanılabilir ve bilgisayarınızın hoparlörlerinin daha yüksek ses üretebileceğini hissedersiniz. Ses veya video normalin altındaki seviyelerde kaydedildiğinde bu durum geçerli olabilir. Veya örneğin, Skype’ta konuşmakta olduğunuz diğer kişinin mikrofonu düzgün çalışmadığında bu program size oldukça yardımcı olacaktır.

Geçerli sesi, sistem tepsisindeki açılır kaydırıcıyla kontrol edebilirsiniz. Alternatif olarak, artırmak veya azaltmak için sistem genelinde kısayol tuşları atayabilir ve ses seviyesini ayarlamanız gerektiğinde bunları kullanabilirsiniz. Letasoft Sound Booster, mevcut kazanç seviyesini sürekli olarak izler ve örneklerin kırpılmasını önler, böylece tüm önemli ses bozulmalarını azaltır.

Letasoft Sound Booster İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
192 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.