Laptop için Wifi Hotspot Bağlantısı Oluşturma Aracı MyPublicWifi İndir

Laptop için Wifi Hotspot Bağlantısı Oluşturma Aracı MyPublicWifi İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.1 MB
ÜreticiTRUE Software
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Ücretsiz Hotspot Bağlantısı Oluşturma Programı

MyPublicWiFi, Dizüstü (Laptop) bilgisayarınızı bir güvenlik duvarı ve ziyaret edilen sitelerin adreslerini izleme yeteneği ile bir Wi-Fi erişim noktasına dönüştüren ücretsiz bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Herkese açık etkinliklerde İnternet erişimi için bir zaman noktası düzenlemek veya evinizde Wi-Fi kapsamını genişletmek için mükemmel bir çözüm. Nerede olursanız olun oluşturacağınız kablosuz bağlantı ile diğer bilgisayar, mobil cihazlar vb cihazların yararlanmasını sağlayın. Basit bir sezgisel arayüze sahiptir. Erişim noktasını düzenlemek için, sadece erişim için ağ adını ve şifresini belirtmeniz gerekir.

8 karakterli bir şifre sistemi, WPA2 şifreleme protokolünü de kullanan bağlantıyı korur. Dosya paylaşımını ve P2P uygulama kullanımını engelleyen bir güvenlik duvarına sahiptir.

Kullanıcıların belirli sunuculara erişimini kısıtlamak ve dosya paylaşımı gibi belirli İnternet servislerinin kullanımını önlemek mümkündür. MyPublicWifi, bağlı PC’leri IP ve MAC adresleriyle birlikte görüntüler ve ziyaret edilen URL’leri izlemenize olanak tanıyan bağlı oturumların tüm eylemlerini kaydeder.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
294 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.