Laptop için Synaptics Touchpad Driver İndir (Windows 10 / 8)

Laptop için Synaptics Touchpad Driver İndir (Windows 10 / 8)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu104.9 MB
ÜreticiLenovo
İşletim SistemiWin8/8.1/10 (64 Bit)
Eklenme Tarihi7 ay önce

Windows 8, 8.1 ve 10 için Synaptics Dokunmatik Ekran Sürücüsü

Lenovo için touchpad’in özelleştirmesini etkinleştirme programı. Synaptics Touchpad Sürücü, touchpad yüklü olan tüm dizüstü bilgisayarlar için ideal bir sürücüdür. Dizüstü bilgisayarınızın halihazırda bir dokunmatik ekranı varsa, bu dokunmatik alanı düzenli olarak güncellemenizin ne kadar önemli olabileceğini biliyorsunuz. Touchpad’ler tüm dizüstü bilgisayar kullanıcıları için inanılmaz derecede faydalıdır, çünkü bilgisayarlarında parmak uçları ile kolayca ve hızlı bir şekilde manevra yapmanıza yardımcı olur. Genel olarak, bir dokunmatik yüzey, bilgisayarınızı bir tablet veya telefon gibi ele alabilmenizi sağlayarak, bu sistemdeki tüm programlara daha fazla erişim olanağı sağlar. Yapmanız gereken en önemli şeylerden biri, şu anda sahip olduğunuz dokunmatik ekranı güncellemek için bir sürücü indirmektir. Bu özel amaç için en büyük sürücülerden biri Synaptics Touchpad Sürücü olarak bilinir. Dokunmatik ekran ile ilgili bozulma veya farklı sorunlar ile karşılaşır iseniz o zaman bu araç size dokunmatik ekran kullanımını geri verecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu tür sürücüler olmadan, touchpadinizi kullanmanız zor olabilir çünkü her şey olması gerektiği gibi güncellenmiyor. Synaptics Touchpad Sürücüsünün tamamen ücretsiz ve kolay bir şekilde bilgisayarınıza indirilebilmesi, sisteminizi güncellemek istediğinizde bu özelliği zahmetsiz bir seçim haline getirmektedir.

Synaptics Touchpad Sürücüsü, bilgisayarınızın touchpadine önemli güncellemeleri yüklemeye çalıştığı için olduğu kadar faydalıdır. Bu tür güncellemeler olmadan, bu görevi kendi başınıza gerçekleştirmeniz inanılmaz derecede zor olabilir. Bunu, bilgisayarınız için harika bir güncelleme olarak görecek ve her zaman touchpad’inize daha kolay erişebilmenizi sağlayacaktır.

Desteklenen Sistemler:

Lenovo B475, B575
Lenovo B475e, B575e, B480, B485, B580, B490, B590
Lenovo M490, M495
Lenovo V480, V480, V480c, V580, V580c
Zhaoyang K29, K49, E49, Lenovo E49

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
812 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.