Lantern VPN İndir (Windows) Yasaklı Web Sitelere Hızlı ve Güvenli Giriş Programı

Lantern VPN İndir (Windows) Yasaklı Web Sitelere Hızlı ve Güvenli Giriş Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu7.6 MB
ÜreticiInnovate Labs, LLC
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi8 ay önce

Yasaklı, Engelli Sitelere Hızlı ve Güvenli Erişme Programı

Facebook, Twitter ve diğer sitelere uygulanan erişim ve sansürlerden kurtulun. Web’de gezinmenin kısıtlı olduğu bir yerdeyseniz, sınırsız göz atma deneyimi sunmak için bu sınırlamaları atlayabilecek bir uygulamaya ihtiyacınız vardır. Bu programın ana amacı, tüm engellenen web sitelerine erişim yolunu açarak İnternet’de gezinmenin keyfini çıkarmanızı sağlamaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Lantern, engellenen web sitelerine ve uygulamalara hızlı, güvenilir ve güvenli erişim sağlayan bir masaüstü ve mobil yazılım uygulamasıdır. Lantern en hızlı optimize edilmiş sunucuları kullanır ve sadece sitelerin engellenen proxy’leri, tarama hızınızı en üst düzeye çıkarmak ve anında HD video akışı yapmanızı sağlar. Sansürü ve güvenlik duvarlarını atlamak, bu teknikler engellendiğinde diğer yaklaşımlara hızla geçmek için çeşitli teknikler kullanarak açık İnternet’e kesintisiz erişim sağlar.

Uygulamanın bir diğer avantajı olarak, arkadaşlarınıza Google hesaplarına sahip oldukları sürece işlevlerini yardımcı olmak için aynı uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu araç, uluslararası IP adresi gibi çalışır ve kısıtlı sitelere eriştiğinizde sistemi global web siteleriyle karıştırır, böylece sınırlamaları atlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
375 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.