KPSS 2018 Genel Kültür Genel Yetenek Eğitim Bilimleri Soru Bankası Uygulaması

KPSS 2018 Genel Kültür Genel Yetenek Eğitim Bilimleri Soru Bankası Uygulaması

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiUfuk Ali ARSLAN
İşletim SistemiAndroid 3.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce

Android için KPSS Soru Bankası, Deneme Sınavı Soruları

KPSS(Kamu personeli seçme sınavı) Lisans, Önlisans ve Orta Öğretim, Eğitim Bilimleri sınavı için hazırlananlara yönelik geliştirilen bu uygulama ile Android mobile cihazlar üzerinden gittiğiniz her yerde soru bankası, deneme sınavları, çıkmış sorular ve daha fazlasına ulaşabileceksiniz. İnternet bağlantısına gerek kalmadan çevrimdışı olarak da kullanabileceğiniz uygulama ile evde, işte, arabada, otobüste, tren, metro başta olmak üzere her yerde çalışabilir, tekrar yaparak bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama ile tarih, coğrafya ve vatandaşlık olmak üzere 6000 küsür deneme sınavı sorusu ve konu anlatımlarının yanı sıra KPSS şifreleri, kpss soru bankasına ulaşacaksınız. 32 adet olmak üzere KPSS tarih ve 32 adet KPSS vatandaşlık dersine ait çözümlü deneme sınavı. 100 adet KPSS coğrafya çıkmış soruları. 5 adet coğrafya çözümlü deneme sınavı ve 9 adet cevaplı vatandaşlık deneme sınavı yer alıyor. 12 adet çözümlü genel kültür, 14 adet çözümlü genel yetenek sınavları. 11 adet Türkçe deneme ve 4 adet çözümlü eğitim bilimleri sınavı.

Coğrafya konu soruları, cevaplı vatandaşlık konu soruları, çözümlü KPSS eğitim bilimleri denemeleri, KPSS şifreleri ve coğrafya haritalarının yer aldığı bir dizi bilgileri bulacaksınız. Ücretsiz uygulama ile ayrıca KPSS Tarih, Vatandaşlık, Coğrafya, Türkçe ve Matematik konu anlatımlarını bulacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
221 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.